• PŘEDPLATNÉ A DÁRKOVÉ POUKAZY
  • NEWSLETTER
  • PŘIHLÁSIT
  • REGISTROVAT
Steh za stehem Steh za stehem
  • DOMŮ
  • ČLÁNKY
    • Historie a styl
    • Konstrukce, úpravy a fitting
    • Nezařazeno
    • Odstřižky…
    • Příběhy našeho šití
    • Psychologie šití
    • Šijte s námi
      • Džínová bunda
      • prošev
      • chanelovská sukně
      • chanelovské sako
      • coatigan
      • kabelka
      • košile
      • kožená bunda
      • letní kalhoty
      • prázdninový kufr
      • šaty Akris
      • šaty Burda 101 2/2011
      • společenské šaty
      • trenčkot a parka
      • úplety
      • Safari
      • zavinovací šaty
      • Loungewear
      • len
    • Techniky
    • Vyšší krejčovina
    • Začínáme se šitím
    • Videa
    • Zdarma
  • FÓRUM
  • O NÁS
  • KONTAKTUJTE NÁS
  • E-SHOP

Registrovat
Zapomněli jste heslo?

AKTUALITY

SOUTĚŽ

Všechny příspěvky, které jste přidaly do naší galerie nebo ještě do konce června přidáte, budou slosovány a výherkyně získá poukázku na nákup látek v hodnotě 1000Kč do libovolného obchodu. Tak pojďte do toho a pochlubte se nám všem se svými modely!

 

Galerie

Galerie modelů čtenářek je přístupná jen pro předplatitelky. Pro nahrání nového výtvoru stačí kliknout na https://stehzastehem.cz/pridat-do-galerie/. Moc se na vaše modely těšíme!

 

Dárkové poukazy

Nyní na našem webu můžete jednoduše zakoupit i dárkový poukaz na předplatné a někomu jej věnovat.

 

 

 

 

Nové komentáře

  • Jana:Zvířecí potiskySkoro celý můj šatník je tady na stránkách Stehu, ale vnukla jste mi myšlenku na článek, tak se můžete těšit… Kvě 20, 18:52
  • Jana:Zvířecí potiskyVozím jen tu mladší, ta starší má kolo u školky a jede sama, ona by se do sedačky ani nevešla.… Kvě 20, 18:51
  • Pipsi:Zvířecí potiskyMám po babičce kolo z třicátých let. Proti zamotávání sukní do drátů má takovou síťku na zadním blatníku. V pohodě… Kvě 20, 09:23
  • R.:Zvířecí potiskyTy šaty jsou parádní. Zvířecí vzory nenosím, ale občas si koupím vzor se zvířaty (mimo žakáru s ptáky od Valentina… Kvě 19, 13:37
  • R.:Šaty s ptáky z panelu od ValentinaDěkuji za hezké reakce. Musím přiznat, že ten vzor byl a stále je pro mě velké vystoupení z komfortní zóny.… Kvě 19, 13:12

Aktuálně na fóru

Ruské střihyvytvořil Kateřina Š.Před 2 týdny
Madeiravytvořil Kateřina Š.Před 3 týdny
Podšití pleteninyvytvořil Kateřina Š.Před 2 měsíce
Nákup látek značky Meetmilk z Dán …vytvořil Petra Š.Před 3 měsíce
Pokecvytvořil DariaPřed 5 měsíců

Kontakt

Steh za stehem s.r.o.

IČ: 06785158

Sídlo: Jílkova 2898/189, 615 00 Brno - Židenice

info@stehzastehem.cz

IBAN: CZ9420100000002201385655

BIC: FIOBCZPPXXX

Web design

Věra Maštalířová / vera.mastalirova@gmail.com

Sledujte nás

facebook instagram pinterest youtube

Obchodní podmínky

ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
© Steh za stehem | 2022
Steh za stehem
Spravovat Souhlas s cookies
Díky, že nám dáte souhlas se zpracováním cookies a my díky tomu můžeme zlepšovat náš web i naše služby.
Souhlas nám umožní zpracovávat údaje, jako je např. chování při procházení webu.
Funkční Vždy aktivní
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Předvolby
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Statistiky
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely. Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Marketing
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Spravovat možnosti Spravovat služby Spravovat dodavatele Přečtěte si více o těchto účelech
Zobrazit předvolby
{title} {title} {title}