S výjimkou krátkého čtyřletého období hned na začátku šije celý život. Miluje ruční šití, stejně jako nákupy látek. Nejradši pracuje s vlnou, hned poté následuje len a hedvábí a pak dlouho dlouho nic. Šití se věnuje pouze v amatérské rovině, kromě sebe šije pouze pro maminku a manžela, ale momentálně se chystá i na exkluzivní linii princeznovských šatiček.
Jako malá se naučila šít v ruce i na stroji, když oblékala panenky. Vyučit se na švadlenu si bohužel neprosadila, ale po absolvování VŠE a narození dvou synů, se k šití vrátila s o to větší vervou. Ke svému PFAFF s IDT systémem si pořídila dlouho toužený overlock a coverlock a nyní šije vše od hedvábí až po kůži.
Šít ji naučila již v dětství babička, která u své šlapací Lady dokázala vykouzlit úplné zázraky. K „serióznímu“ šití se ale měla čas vrátit až v posledních letech. Nějakou dobu své šicí experimenty mapovala v osobním blogu Zruční práce. Miluje buklé a chanelovské kabátky, občas má ale problém chytit mojo a dotahovat rozešité věci do konce — Steh a zpětná vazba od Jany a Báry jí v tom jsou velikou motivací a inspirací. Jako zkušená grammar nazi se také stará o to, aby všechny texty na Stehu byly hezky a správně česky.