Please or Registrovat to create posts and topics.

Vyber siciho stroje

PreviousPage 5 of 5

Overlock Juki

@pani Petra - svojho času ste tu na Stehu spomenuli, že ste obstarali nový overlock Juki (neviem už ten článok dohľadať a teda ani neviem presne aký typ máte) - ale zaujíma ma Váš názor v porovnaní s overlockom Veronika? Vďaka vopred

Pardon za pomalou reakci, ja dotaz uplne prehledla. S Juki Mo-114D jsem hodne spokojena, Veronika za nim hodne pokulhava, jak v pravidelnosti stehu, tak i stabilite a konzistentnosti podavani. Siju na obou, protoze mam kazdy v jine domacnosti, takze porovnavam (a nadavam ;)) casto.

Vďaka za reakciu. Nechýba Vám to voľné rameno na rukávy?...pozerám, že tento typ OL Juki ho nemá...

 

Nechybí 🙂

Dobrý den.

Chtěl bych vás poprosit o doporučení šicího stroje pro manželku k vánocům.

Měl by to být stroj pro občasné použití v domácnosti, přešití šatů kahot atd. Všívaní gumových pásků. Uživatel středně pokročilý

Cena do 5500 Kč

V jednom eshopu mi byl doporučen Veritas Rachel, poprosím o zkušenosti.

Předtím měla manželka nějaký Singer z lidlu ale furt se tam něco kazilo, poté starý kovový Lucznik ten celkem fungoval ale začal být těžkopádný a nejde pořádně seřídit.

Za vaše návrhy a doporučení předem děkuji.

To je strašně těžká otázka, navíc my moc nemáme přehled o nabídce aktuálních strojů. Zkuste poptat víceroprodejců, stroj si zkusit…

Dobrý den,

nemám sice srovnání, ale mohu Vám dát recenzi na stroj Veronica Optima 200. Používám ho už víc jak deset let. Byl a stále je k dostání za cenu kolem pěti tisíc.

Na běžné šití a opravy určitě stačí. Šiju na něm všechno možné, od záclon a pytlíčků po oblečení. Tenké i silné materiály. Prošije hodně vrstev. I úplety celkem pěkně zvládá, i když to není overlock.

Občas zatoužím po nějaké vychytávce, které mají dražší stroje, ale nikdy jsem si ještě neřekla, že potřebuji lepší stroj. A hlavně se mi na něm nikdy nic nerozbilo. Někdy jsem bojovala se zacuchanými nitěmi, ale to bylo spíš špatným nastavením. Většinou se to nestává.

 

Děkuji za odpověďi. Furt se v tom nějak plácám. Asi bych chtěl aby to mělo i nějaký overlock steh. Ten výše uváděny stroj Veronica Optima jsem nikde nenašel skladem.

No uvidíme moc času mi nezbývá

 

PreviousPage 5 of 5