Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Vogue střihy

Stránky:12

Jano, díky! Na modni-strihy.cz občas kouknu, ceny jsou tam fajn, jen jsou tam bohužel o pár měsíců pozadu a většinou nemají zrovna to, co potřebuji.. Střihy pak nakupuji většinou na e-bay, ale chce to chvilku vydržet, než se tam ty z nové kolekce dostanou.

@ Helena Mě taky láká V1586 a nejspíš neodolám. Líbí se mi i ten V1588, ale mám už doma V1545 a přijde mi stylově podobný.

@Daria ale dá se s nimi (modni-strihy.cz) domluvit, mně zatím vždycky vyhověli a dovezli mi i střihy, co ještě neměli skladem. Dodání pak bylo okolo tří týdnů, ale kolikrát i mnohem dřív.

@Daria: Já jsem tam viděla slevu jen do dnešního dne. Chtěla bych V1360 - https://voguepatterns.mccall.com/v1360, vel. 8-16, ale přiznám se, že do Prahy nejezdím, tedy doporučený dopis směřující od Vás ke mě by byl asi nutností :). Nebo jedině, jestli občas vyjedete mimo Prahu směrem na východ 🙂

@Adele Tak já v tom mám zmatek, máte pravdu, sleva skončila...Tak to tentokrát nevyšlo, třeba někdy příště 🙂 Zkusím asi napsat do modni-strihy, jak radí Vendula.

@Daria: Tak ne ne, slevy prodloužili do 22. dubna 🙂

@Adele Díky za info 🙂 Tentokrát to asi přečkám, mezitím už jsem napsala do modni-strihy, tak uvidím...K tomu včera dorazilo nové číslo Patrones, tak mám co dělat!

Stránky:12