Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Vogue střihy

12

Zdravím všechny. Chtěla sem se zeptat, zda máte někdo zkušenost, jak vyřešit chybějící část návodu. U střihu byla 2x stejná stránka a bohužel ta co bych potřebovala (na živůtek s rukávkem) chybí. Nevím, zda v případě toho rukávu tím pádem budu postupovat dobre. Myslíte, že miliimport (střih byl koupen přes  ne) by chybějící stránku nějak poslal alespoň naskenovanou?

Jedná se o střih V8998 a chybí mi dvojstrana 3+4. Případně zda někdo nemáte.

Díky.

To by měli :-), když je to od nich. Můžete to i reklamovat.

Trochu opožděně, ale snad to pomůže. (Na straně tři se řeší pokládání na látku).

Nahrané soubory:

Určitě napište prodejci, čekala bych, že Vám pošlou nový střih nebo alespoň tu chybející stranu. Nevidím důvod, aby vaši reklamaci neuznali. Já mám s různými zahraničními e-shopy jen dobrou zkušenost.

Okomentováno od Klotylka v 4.7.2017, 07:14

Určitě napište prodejci, čekala bych, že Vám pošlou nový střih nebo alespoň tu chybející stranu. Nevidím důvod, aby vaši reklamaci neuznali. Já mám s různými zahraničními e-shopy jen dobrou zkušenost.

Už sem napsala včera, zatím bez odpovědi, tak uvidím.

 

 

Okomentováno od Jana v 4.7.2017, 06:38

Trochu opožděně, ale snad to pomůže. (Na straně tři se řeší pokládání na látku).

Opožděně určitě ne, děkuji moc. Jak je člověk v práci, tak jde všechno pomaleji, takže sem sice ušila základ živůtku ale tím prozatím skončila a pokračovat budu až dnes.

Plánujete někdo zkusit některý střih z poslední kolekce  Vogue? Já zatím odolávám těmhle třem:

https://voguepatterns.mccall.com/v1586

https://voguepatterns.mccall.com/v1588

https://voguepatterns.mccall.com/v1587

S tím, že těm prvním asi neodolám a těm třetím asi určitě odolám, protože ty by byly pro švagrovou, já mám na to nevhodnou postavu 😀

Zrovna koukám na jejich web, mají slevy. Chtěla bych Popcorn dress od Rachel Comey:

https://voguepatterns.mccall.com/v1585

1587 se mi líbí taky, ale těm asi odolám. Jen se mi nechce dávat 15 USD za poštovné, tak váhám...

@Daria: Já bych jeden střih Vogue také chtěla, mohly bychom se o poštovné podělit.

@Adele: Určitě bych se tomu nebránila. Ale asi jen za předpokladu, pokud by bylo možné se pak nějak rozumně dohodnout na předání, ideálně, pokud jste v Praze. Přiznám se na rovinu, že mi čas nedovolí jít na poštu a přeposílat dál, je pro mě snažší to pak někam hodit případně někde vyzvednout. Tak když tak dejte vědět, sleva trvá do čtvrtka 🙂 Poštovné by mělo být 15 USD jednotné pro 1 až 3 střihy.

Zkuste se kouknout na modni-strihy.cz nebo koupit rovnou v galanterii v Palladiu. Ja to jednou pocitala a i při objednání tří střihů to vychází plus minus stejně. (Víc už se nevyplatí kvůli vyšší poště a clu).

12