Please or Registrovat to create posts and topics.

Tipy na různé pomůcky a jiné vychytávky

Page 1 of 2Next

Objevila jsem dobrou vychytávku -  levná alternativa k nastavitelné patce s vodítkem švu. Magnet je opravdu silný, na stroji drží dobře a nikam se neposouvá. Skvělé např. pro přesné dodržování přídavků na švy.

https://www.raj-siti.cz/magneticky-vodic-svu-1

 

mám doma a taky spokojenost.

Díky za tip, koukala jsem se, že to vyrábí i třeba Prym, určitě vyzkouším!

Máte někdo toto http://www.ragos.cz/znackovace-na-textil-a-krejcovske-miry-clover-kridovy-linkovac-clover-4714?

Používáte hodně? Jakou barvu by bylo nejlépe pořídit? Je vhodná stříbrná i na bílé látky? Děkuji 🙂

 

 

Mám dva, bílý a růžový, ten růžový jsem měla dřív a je skvělý, ten bíly jsem si koupila později a trochu se zadrhává do jednoho směru na chlupatějších materiálech. Nevytřepává se tak moc jako obyčejná křída. Celkově jsem s ním spokojená, obyčejnou křídu už ani nemám, ale třeba na posledním kurzu si jedna účastnice stěžovala, že jí úplně nevyhovuje (ale v té chvíli bohužel nebyl prostor to dál rozebírat).

A je tisíckrát lepší než podobné věci od Prymu.

Děkuji 🙂

Přeji pěkný den! Chtěla bych se zeptat, zda jsou lepší párací nůžky rovné nebo zahnuté? Se kterými se podle Vašich zkušeností lépe páře? Díky 🙂

Já mám tedy odjakživa vyzkoušené jen rovné malé nůžtičky a jsem na ně zvyklá. Asi spíš záleží na tom, s čím jste dosud pracovala a jestli byste si zvykla na druhou variantu. Jinak já pářu zásadně nůžtičkama, vůbec třeba nepoužívám páráček.

Já pářu právě jen páráčkem a raději bych aspoň na některé úkony používala nůžky na párání. V obchodech jsem narazila, že lze vybrat z těchto dvou variant. Tak přemýšlím, která bude lepší .. Stačí jen dvě varianty na výběr a mám dilema 😀

Rovné! 🙂

Page 1 of 2Next