Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Slevy

Dario, jinak ten růžový jsem koupila na ty šaty od Lanvin, tak v létě snad budou už konečně v ostré verzi. 🙂

Tak to bude velká krása! Já jsem si v létě dělala zkušební střih, ale jak jsem byla mimo ČR neměla jsem příliš vhodnou látku,  takže to vypadalo divně a odložila jsem je na později. Ale chci je. A tuším, že ti poslední výtisk Patrones Extra udělal radost 🙂 Kdybych neměla to původní číslo, tak asi padnu štěstím.

Už jsem ho objednávala, ael ze Španělska, tak uvidím, jestli do jara dorazí 😀

Okomentováno od Vendula v 13.11.2018, 22:01

Zítra (14/11) má Moraviatex dopravu zdarma. Zjistila jsem to náhodou, chtěla jsem okouknout, jestli nepřibyly nějaké barvy merina (bohužel ne, dřív  měli i červenou, tu bych brala).  A našla jsem tam úplety z tencelu, nekupoval jste někdo? Zajímalo by mě, jaké jsou.

ten tencl jsem si zkusila koupit - v tom silnějším provedení s více elastanem, tak pak dám vědět. taky bych brala i jinou barvu (i u toho merina), ale je to určeno primárně pro manžela, tak černá se snese. a zkusila jsem k tomu přihodit i to merino doubleface, tak jsem na něj zvědavá.

červené merino naštěstí doma mám.

doprava zdarma 13.-15.11. na stoklasa.cz

https://www.stoklasa.cz/den-dopravy-zdarma-x31527

Moraviatex má Black friday 15% na vše skladem.

Sartor má slevy na BlackFriday, mimo jiné i organza za 144 Kč.

Tak nakonec Trend Patterns mají 25 % slevu na všechny střihy kromě nových, není třeba žádný kód. Jinak přehled Black Friday slev na indie střihy je na https://thefoldline.com/2018/11/23/black-friday-sewing-fabric-sales-2018.

Slevy jsem si pohlídala, nakoupila, jen DPstudio zklamalo, tam se žádný "černý pátek" nekonal...

Do konce tydne slevy na cast sortimentu v latkach Mentalist, i v e- shopu.