Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Slevy

Stránky:První«4567
Okomentováno od Vendula v 2.11.2018, 12:49

Právě jsem přežila infarkt (dorazil balíček)! Jani, ta oranžová kabátovka je neskutečně krásná, ještě hezčí než v mých nejfantastičtějších představách. Díky díky díky! Béžová Prada je mnohem tmavší, ale taky moc pěkná, šedá Loropiana rovněž  fajn. Úplně se radostí vznáším :-).

měla sem co dělat abych té oranžové odolala. souhlasím, že je opravdu nádherná. a nemít ve skříni další 3 kabátovky, tak by asi doma skončila taky. ale syslit už nemám ani kde.

Opět slevy v Mentalist!

Nahrané soubory:

Zítra (14/11) má Moraviatex dopravu zdarma. Zjistila jsem to náhodou, chtěla jsem okouknout, jestli nepřibyly nějaké barvy merina (bohužel ne, dřív  měli i červenou, tu bych brala).  A našla jsem tam úplety z tencelu, nekupoval jste někdo? Zajímalo by mě, jaké jsou.

A neměl někdo z vás co jste z Brna možnost ošahat tu Armani viskózu, co  v Mentalistu mají? Sháním modrou látku na šaty - budu šít Belted Bow dress od DP studia, ve slavnostnější verzi. Tak když ten Mentalist tak chválíte, říkám si, že bych ho zkusila. Přes web látky moc nenakupuji, tak váhám...

Dario, koupila jsem si ji v cervene a ruzove. 🙂 je moc pekna, jeste premyslim prave o te modre... ale pozor dost se to srazi, z 2,5 metru mam cca 2,3.

Přesně tak, není to takový ten viskozový hadřík. Mám ji v té modré a ve skutečnosti je ta barva spíš lehce do petrolejova než do modra. Šíře je 140 cm.

Jo tak díky za info. Já jsem to v noci nevydržela a objednala jsem si ji. Při nákupu přes net mě právě často zklamala výsledná barva, a tady jsem doufala, že bude spíš zářivější než na webu (prohlížela jsem i videa z obchodu co mají na FB a snažila jsem se ji tam zachytit:-). Z té zprávy, že je do petrolejova, nemám moc radost, ale co už. O té růžové jsem uvažovala taky...Jano, prala jsi to normálně na 30 v pračce a srazilo se to o tolik? Nějakou rezervu tam mám, tak snad to vyjde..

Mně zas tak moc do petrolejova nepřipadá 😀 Ale zářivější než na fotce taky není, ale myslím, že ti bude slušet. Prala jsem to na program hedvábí, čili 30°, nízké otáčky. Krepy se vždycky o dost srazí, já to normálně neměřím, ale Bára se mě na to ptala, tak jsem to ze zajímavosti měřila.  Navíc se teď v obchodech objevují viskozové těžké úplety/punta s potisky od D&G a ty se teda sráží úplně brutálně, o 15%, dokonce je občas vidět, jak se přidrcl ten vzor, tak si toho víc všímám.

Ještě jednou díky, tak snad to dorazí co nejdřív 🙂

Tak mi tak v ranním slunci přišla. S lehounkým nádechem... 🙂 Ale s těmi barvami je to složité. Vyhlídka jsem si u Mentalist ten žakár Etro a na fotce byl daleko zářivější než ve skutečnosti.

Rozhodně je ta modrá sytější než na fotce a je fakt hezká. Tak snad bude taky líbit.

Stránky:První«4567