Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Slevy

Stránky:První«23456»Poslední

Na Slevomatu mají tohle: https://www.slevomat.cz/akce/1235456-otevreny-voucher-na-nakup-latek-a-galanterie Třeba se někomu bude hodit před sew-alongem 🙂

Ještě dnes mají na latka.cz poštovné zdarma.

Sartor:

https://www.sartor.cz/95-velke-letni-slevy

 

Do středy mají na http://www.stylearc.com slevu 20 % na veškeré střihy na šaty (kód frockon20). Anebo tamtéž časově neomezená sleva 10 % s kódem SLM10.

V brně v Karsu na Cejlu mají výprodej - slevy 50% a budou rušit. Na nejake zkusebni materialy pripadne detske platno by se tam dalo podivat.

V Brně pár měsíců funguje obchod Mentalist, mají i e-shop. http://www.latkymentalist.cz Do pátku mají slevu 40% přímo na prodejně a od zítřka 30% i na e-shopu.

To vypadá na moc pěkný nový obchod! Už jsem udělala zkušební objednávku :p

A co jsi vybrala?

Jako každý rok jsem tvrdila, že "velký kabát" letos nešiju, ale béžové klasice od Max Mary jsem prostě neodolala. 🙂

Ale samozřejmě pořád koukám po látce na kabát na kurz, takže jsem si koupila dvě jiný látky a kabát porád nic 😀 Ta béžová Max Mara je superkrásná, ale potřebovala bych něco tmavšího. Já si vzala tu double face Dark Green Prada na dlouhou vestu a Grey Prada na teplejší sako nebo se třeba konečně odhodlám na sukni 🙂

Jani, tak pěkně děkuju za tip na Mentalist 🙂, máš na svědomí moji další útratu (cítím se líp, když mám viníka 😂). Objednala jsem oranžovou kabátovku Max Mara (tajně doufám, že naživo bude oranžovočervená), béžovou vlnu Prada a šedou vlnu Loropiana. Té béžové kabátovky měli už jen 1,8 metrů, kdyby jí bylo víc, vzala bych si ji taky. Už máš vymyšlený střih? Tvoje kabáty jsou vždy nádherné.

Stránky:První«23456»Poslední