Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Slevy

Stránky:1234
Okomentováno od Jana v 8.1.2018, 14:33

Opět nové látky ve slevové sekci Evi-látek!

I vy pokusitelko jedna ?

Sem teď pro dceru na cosplay kupovala rongo a měla sem co dělat, abych tam odolala sametu ve slevě. Musím se pochválit, odolala sem. Protože už ho není ani kde skladovat.

Okomentováno od Jana v 8.1.2018, 14:33

Opět nové látky ve slevové sekci Evi-látek!

A nepodívám se a nepodívám! ( Jsem zvědavá, jak dlouho mi to předsevzetí ohledně umírněných nákupů látek vydrží ?.)

 

Ja jsem odolala a to hlavně díky tomu, že jsme s holkama teď objednávaly u ďábla - v jednom italským obchodě, kde mají hodně materiálů od návrhářů z aktuálních kolekcí a po sezoně je slevní o třetinu nebo i víc. Ale té krajce od Valentina s vesmírným motivem prostě nešlo odolat !  No a ponte a cady od Dolce a Gabbana na kazdodenni obleceni s 50%slevou jsou proste nutnost ?

Dobrý den 🙂 Jaký je to obchod ... u "ďábla" :)?

Pardon, zapomnela jsem pridat odkaz. Je to http://www.zanandreatessuti.it/ecommerce/index.php

Na webu ale moc látek nepřidávají - dávají je na FB, objednáváme pak po Messengeru a platíme převodem. Není problém jim napsat, že máte zájem o to a to a pošlou fotky. Je potřeba požádat o přátelství na tomto profilu, protože na ofiko stránku toho moc nedávají. https://m.facebook.com/profile.php?id=100003918796944&ref=content_filter

A puvodne mi nabizeli postu pred mailboxes snad za 40 euro, ale prosila jsem je o levnejsi postu, tak posilaji pres ups a tam to vychazi kolem 20 euro.

@Jana Na slevy v Evi jsem se přece jen podívala, ale taky odolávám, i když pár látek se mi tam líbí. Před Vánoci jsem si udělala revizi zásob, vážně se musím krotit a další nákupy látek pečlivě zvažovat.

Na ďábla jsem mrkla, hmmm, dobrý tip. Pochlub se pak nákupem, až ty látky přijdou, jsem na ně zvědavá. Máš už na ně připravený projekt ??

 

 

 

edit: zdvojený příspěvek

Určitě se pochlubím 🙂 Projektů mám přípravených mraky 🙂 ale dvě látky by měly být na základní topy, tak ty bych měla ušít rychle a pak s krajkou se uvidí, ale ráda bych ji na jaře zpracovala...

Krajkové šaty bych chtěla v nějakém takovém střihu, ale ta krajka je v úplně jiném stylu, tak uvidím…

Nahrané soubory:
Stránky:1234