Please or Registrovat to create posts and topics.

Slevy

Ahoj, jsem tu nová, celkově je pro mě šití nové. Mám na kontě jen pár drobností a zkoušela jsem šít z úpletu jeden svetřík a pánské tričko. Šiju metodou pokus-omyl, takže by mi bylo líto třeba úpletu za 200 kč/m, tak jsem objednávala na Flex Texu, no dost mě naštvalo, když jsem dneska koukla na eshop a to, co jsem objednala před týdnem je teď třeba za třetinu 😀 Slevy už běží úod začátku ledna, ale stoply eshop, protože nestíhali a dnes ho zase spustili. Mrkněte tam, i když už tam zbyla tak čtvrtina toho, co ráno 😀 Např. úplety byli za 29 kč/m. Ale mají tam různé vlněné látky za 100 kč atd. 🙂

PS: Ještě jsem koukala, že Látky luci má celý leden dopravu zdarma 🙂

Evi-látky mají od 14.1. do 24.1.2021 slevy 30% na vše kromě již zlevněných látek v prodejnách i na e shopu..

ano, ano hned co mi přišel e-mail, šla jsem objednávat :-). Nějak jsem to asi tušila v kostech :-D. Trochu se mi to prodražilo, ale v únoru mám termín porodu, tak jsem si musela udělat trochu radost. Je důležité mít se na co těšit :-D. A i když teď chodím většinou v legínách, s kočárkem si to hodlám vynahradit covid necovid. 🙂

taky jsem čekala do půlnoci a hned udělala pořádnou objednávku, jedno káro Vivienne W. a hlavně hedvábné satény na podšívky do hedvábných šatů, protože šifonů apod. mám nasysleno a pak mi realizace visí na shánění kvalitní podšívky po internetu. A očekávám, že až si objednávku pojedu vyzvednout do Zlína, tak na živo ještě něco přihodím 🙂