Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Slevy

zkušenost s The Fabric Store. Po upozornění Jany, že tento obchod má "českou" slevu 20% na vše, jsme se s paní Barbarou domluvily na společné objednávce merina. Každá jsme si napsala, co chceme objednat, celkem to bylo 8 metrů merina v různé barvě. Splnily jsme podmínku pro zaslání zdarma -  výši objednávky nad 120eur, ale neuhlídaly jsme podmínku pro osvobození od cla a DPH. Objednávka byla ve výši 4484 Kč a clo  a DPH včetně poplatku DHL za vyřízení bylo 2283 Kč. Au.

Teď ty lepší zprávy-zboží bylo objednané v neděli a ve středu jsem ho měla doma! Z Nového Zélandu na Valašsko vč.proclení atd. to tedy byla neuvěřitelná rychlost! Merino je krásné, zdá se mi lepší kvalita než z Moraviatexu - síla je něco mezi super soft jednolíc a super soft oboulíc. Je jemné a silné tak akorát-neprosvítá a je nádherně hebké a jemné. Já jsem si objednala 4x1metr a když jsem si jednotlivé kusy prohlížela a přikládala, tak se mi nějak nezdála délka každého kusu. Po přeměření  jsou všechny kusy ne metr, ale 120-130cm. Tak to mě potěšilo hodně. Přikládám fotku, foceno na slunci, tak barvy celkem odpovídají skutečnosti. Jedná se zleva o odstíny Vintage cerise-Deep Teal-Mist-Ash Blue.

Paní Barbaro, jaký dojem z merina máte vy?

Nahrané soubory:

Jediné, čemu se dá reálně vyhnlut je clo, ale zas ten deklarantský poplatek je u DHL tak vysoký, že se to moc nevyplatí... hlavně když si člověk spočítá, že metr látly nevychází o tolik dráž jak z Moraviatexu, navíc si může vzít látky, kolik potřebuje... navíc soudě dle vzorků musím potvrdit, že barvy mnohem mnohem hezčí!

Latky Mentalist budou mit v patek 29.11.slevu 30% na vše, kod BLACKFRIDAY19.

Na Emma One Sock je poštovné do celého světa zdarma, do 30.11.

https://www.sartor.cz/45-velky-zimni-vyprodej?utm_source=sendinblue&utm_campaign=VELK_ZIMN_VPRODEJ_2019_CZ&utm_medium=email

Výprodej v Sartoru tento týden 🙂