Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Šijete Chanel?

Mě by se líbila nějaká sytá tmavá růžová, nebo fuchsiová. 🙂 Ale záleží na všem šatníku, látku máte barevně neutrální, tak můžete vybrat cokoli.

Okomentováno od NielaD v 18.6.2017, 07:22

Chystám  se začít v Srpnu, žel mi vyprodali v Lintonu mé namyšlené buklé, tak ho nahradí kostýmovka z Marlene. Jen jestě nemám vybranou podšívku a nevím vůbec jakou. Kostýmovka  je tato.https://www.marlen.cz/latka-na-kostym-imitace-rucne-tkane-metraze  Poradíte? může být i divočina jako u paní Petry Díky za tipy Daniela

Taky bych dala nějakou výraznou barvu a nebo nějaký výraznější vzor. Nebo  výrazný vzor ve výrazné barvě 🙂 . Ta Vaše látká je krásná a co do ladění neutrální, takže máte optimální předpoklad pro to, abyste se u podšívky vyřádila 🙂

Taky jsem se inspirovala u Petry a zvolila vzorovanou podšívku ?

...(tak tedy přidávám foto, když se to smí ? )...

Edit: Vloudil se mi šotek do nahrávání fotek...

Nahrané soubory:

Nepodařilo se mi správně nahrát druhou fotku do jednoho příspěvku, tak tady je.

Nahrané soubory:

Krásný ho máte! Jak se nosí?

Ten je nádherný! Ty knoflíky! 🙂 Co že jste nezvolila obligátní třepení u průkrčníku a po okrajích vnitřních dílů? Bylo to už moc?

Měla bych dotaz k vysrážení hedv. organzy. Nejlépe mokrou plínu přes organzu a žehličku na minimum? A žehličku jen přikládat a potom nechat uschnout? Aspoň tak jsem to někde četla. Děkuji :-). Zrovna mi dorazila v ČLR ;-), tak mohu pokračovat v šití Chanelu ... ?

@Klotylda Nosí se skvěle, musím uznat, že tu konstrukci a techniku vymyslela paní Chanel dokonale. Ta naquiltovaná podšívka je úžasný vynález, stejně tak jsem nadšená ze tříšvového rukávu.

@Kristina Přesně tak, bylo to moc. Měla jsem to na zkoušku našpendlené, ale vůbec se mi to nelíbilo.

@Adele Já organzu propařuju a zrovna šetrně s ní nezacházím. Pro vysrážení používám žehličku s parním generátorem a žehlím napřímo s nastavením páry na maximum.

@Vendula Dobře, děkuji. Nebudu se tedy obávat :-). Je pravda, že hedv. organza se používá jako "pressing cloth".
A podráží se organzou skutečně jen přední střední díly u tohoto saka? Přední boční ne? Děkuji 🙂

Ano, skutečně jen ty přední střední, boční ne.