Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Šijete Chanel?

Vypadá to, že už mám všechno a pustím se do toho. Šijete teď někdo Chanel? (Nebo jich už máte plnou skříň? 🙂 )

Nahrané soubory:

Já ho vztekle hodila do kouta, když se mi ani napodruhé nepodařilo uspokojivě přišít levý rukáv. Od té doby sbírám odvahu pustit se do toho potřetí... Vybrala jste krásnou látku, ať se dobře šije!

@Klotylda Plnou skříň jich nemám, mám jen ten jeden ze společného šití. Ale stihla jsem nasyslit další buklé, takže další budou v pořadí. Ta Vaše látka je krásná. Budete šít dle střihu i s tím stojáčkem u krku a nebo ho vynecháte?

@ Kristina teď už se ten rukáv určitě v tom koutě dobře uležel a napotřetí se jistojistě povede! Když se povedl pravý, tak proč by se nepovedl i levý 🙂

Jak to tu čtu, zkusím poprosit všechny, co už došily, jestli by do této diskuze nedaly fotky svých chanelů pro inspiraci a povzbuzení ostatních. My už v redakci některé viděly a jsou nádherné! Těšíme se i na další.

To by bylo fajn! Snad někdo fotku přidá.

@vendula budu šít bez stojáčku. Chvíli jsem o něm uvažovala, ale už jsem to zvarhla. Látku jsem koupila na Břevnově u Mairji (tip na prodejnu jsem našla zde) a nechala tam půl výplaty, protože samozřejmě nezůstalo jen u buklé. 🙂 Dáte fotku vašeho kabátku? 😉

@Klotylda

Ne ne, fotku nedám, u tohoto projektu se mají posílat fotky do redakce, zveřejní je pak myslím hromadně ? (@Petra ... Pochopila jsem to správně, že sem ty fotky nemáme dávat... Nebo naopak?... )

A mně se ten kabátek taky víc líbí bez stojáčku.

V látkách Marija jsem už párkrát byla a pokaždé něco utratila, tak nebojte, nelítáte v tom utrácení sama ?

@Vendula Ne, opravdu jsem to myslela tak, abyste sem klidne davaly fotky (jestli by nedaly = aby daly), aspon jednu, a zaroven vice fotek ve vetsim rozliseni posilaly do redakce ? vime o hodne dositych chanelech, ale podrobnou dokumentaci mame v mailu snad jen od Vas! ?

@Petra ... Že bych byla  vzorná ??

@Vendula Nejvzornější! 😀

Chystám  se začít v Srpnu, žel mi vyprodali v Lintonu mé namyšlené buklé, tak ho nahradí kostýmovka z Marlene. Jen jestě nemám vybranou podšívku a nevím vůbec jakou. Kostýmovka  je tato.https://www.marlen.cz/latka-na-kostym-imitace-rucne-tkane-metraze  Poradíte? může být i divočina jako u paní Petry Díky za tipy Daniela