Please or Registrovat to create posts and topics.

Ruské střihy

PreviousPage 2 of 2

Souhlasím. Myslím si ,že není možné odepsat národ s celou jeho historií pro ,i když hrůzné činy, jeho vedení.

Já přece neříkám, že všechno ruské je špatné, a tím, že se za dané situace rozhodnu nekoupit střih ani neodepisuji národ s celou jeho historií. Také mám pár střihů nakoupených a roky je sleduji.. A taky neříkám, že už nikdy žádný nekoupím. Třeba jednou zase jo, doufejme. Ale zrovna ted', v kontextu toho, co se momentálně děje, jde o věc, kterou já jako jednotlivec můžu vyjádřit postoj k situaci. Nic víc, nic míň. Snad jsem asi ani neměla na diskusi vůbec reagovat, chápu, že tohle není platforma pro tyto debaty, jen se mě asi dotkl tón diskuse...

Dario, chápu, rozhořčení i tu snahu něco udělat, změnit. Ale v tomto případě to vidím jako u ruských sportovců: podporuju bojkot utkání ve fotbale nebo MS ve volejbalu, ale třeba v tenise bych odmítnutí nastoupení proti ruskému sportovci, který se navíc vyjádřil proti válce, brala trochu jako hon na čarodějnice. Hranice toho, co ano a co ne mi přijde dost neostrá, zvlášť v situaci, kdy celá Evropa posílá přímo ruské vládě miliardy za plyn a ropu.

Ahoj všem, podařilo se vám někomu koupit v poslední době střih na LaForme nebo Grasser? Díky...

Ahoj, já kupovala v březnu na Grasseru. Nebyl s tím žádný problém. Platila jsem kartou. Moje banka pořád vypisuje kurz rublu. Ale pozor, viděla jsem, že některé banky ne, a některé mají opravdu velmi nepříznivý kurz. Nákup skoro za nula a prodej za několikanásobně víc, než je slušné.

Nějaké ruské střihy vikisews se dají koupit za 5euro na eatsy.com.  Mám s nimi velmi zkušenost. Velmi poctivě zpracované s detailním návodem. K

PreviousPage 2 of 2