Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Refashion

Stránky:12345

Ta vesta je fakt skvělá! Opravdu smekám.

Nedávno jsem měla v ruce tuto knihu, tak jsem si vzpomněla na tuto diskuzi. Jsou v ní různé návody na přešívání (převážně z triček a pánských košil) , některé věci jsou tam pěkné, některé spíš "alternativní" (samozřejmě z mého pohledu, každému se líbí něco jiného). Možná už tu ten tip byl, ale nechce se mi pročítat  celou diskuzi znovu.

https://www.megaknihy.cz/kreativita/5245462-cut-up-couture.html?search_pos=7

 

Vendulo, díky za tip, ta knížka nevypadá vůbec špatně. Já mám z refashioningu (prapodivné slovo) vždycky trochu strach, většinou vidím výtvory, u kterých je na první pohled vidět, že byly přešívány. Ale občas se zadaří. Letos se mi strašně moc líbila série přešívání pánského obleku na blogu The Makery

A loni zase pro změnu přešívali džíny.

@ Bára Já na to taky moc nejsem, úplně to není o mně. Z hotových výtvorů, co jsem kde sledovala, se mi líbí jen malá část. Přesně jak píšeš, občas se něco zadaří. Na tu knihu jsem narazila náhodou a přemýšlím, že bych ji koupila pro dceru. Je hodně kreativní a mohla by se na tom spoustu věcí naučit, ty modely by se jí mohly líbit (já bych tyhle věci asi neuměla nosit).  Navíc každoročně vyřazuji manželovi hromadu košil, takže materiálu na kreativitu bych pro ni měla víc než dost. No ještě uvidím, jestli knihu pořídím, případně bych  Ti ji pak mohla půjčit.

Stránky:12345