Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Refashion

@DanielaS Vlákno jsem nazvala pouze Refashion, protože jsem nechtěla vyjmenovávat všechny formy předělávání. Použití závěsů a povlečení bych nazvala spíše recyklací, ale ve výsledku je to skoro jedno, důležitý je ten fakt přepracování na něco jiného. Stav před také nefotím, pouze si vyfotím vzor, ale fotit závěs o rozměrech 2x2 metrů mi přijde zbytečné 🙂

Kabát má opravdu krásnou barvu, není to ta slavná greenery? 😉 Ten kabátek z "gauče" je skvělý.

Fontana di Trevi je nádherná, pokud je dost materiálu, tak bych jí nechala na sukní šatů a udělala jednobarevný živůtek. Do takového obchodu bych se chtěla podívat, musí tam být samé poklady.

Původní šaty vypadaly spíše jako zástěra. Vypasovala jsem je, zmenšila průramky a jako drobný detail přidala kapsu ve švu, která barevně ladí s páskem. Omlouvám se za nekvalitní fotky, focení mi nikdy nešlo. Není to žádná vysoká krejčovina, ale mám z nich opravdu radost :).

Nahrané soubory:

I s kachličkans ladíte.

@DanielaS

O krejčovské panně si zatím nechávám jen zdát, takže podmínky pro focení nemám zrovna ideální.

Obdivuji váš zelený kabát je úžasný, vypracováním i barvou.

Taky něco přidám. To první je šála ze sukně,  která mě už nebavila. A sukně je z bavlněných šátků z výprodeje Vše za 10. To poslední je vysvětlivka, proč je  všechno při bližším pohledu  chlupatý. 😉

 

Nahrané soubory:

Šála je super, snad Vám ji ten roztomilý povaleč půjčí 🙂

Úplně sem zapomněla na tuto rubriku a tak sem přidám ještě jeden letni vytvor pro dceru na tábor. Usito ze staré kožené bundy. A vzhledem k účelu byl trochu ošuntělý vzhled spíše výhodou. Jako podšívka použit bavlněný samet v černé barvě.

Dcera v něm odbojovala většinu bojů a chválila si, že ji dobře seděl a chránil před údery.

Nahrané soubory:

A ještě jedna fotka z akce na táboře.

Nahrané soubory:

Fíha, to jste dobrá, vypadá to skvěle! Čím jste tu kůži prošila?

Dekuji. Tohle bylo celkem dobrý na prošití (ta kůže byla měkká), mám dojem, že sem měla jehlu na kůži a válcovou patku. Na ramenech to bylo pak v ruce a podšívka byla dole po obrácení do líce skrytě přišitá taky v ruce.

Horší byly natepniky na ruce, kde sem propichovala dírky šídlem, protože sem na tom zlomila 2 jehly pro ruční šití  (pevná a silná kůže).