Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Refashion

Stránky:12345

@spaci Šaty vypadají dobře i zezadu, košili bych v nich opravdu nenašla.

Tu košili zatím nemám promyšlenou, protože teď mám jiné akutnější věci. Ale jak už jsem psala, tak bych chtěla tu légu dát na záda (už sešitou bez knoflíků), samozřejmě odpárat kapsu (a doufat, že dírky nebudou moc vidět). Nevím, jak moc bude materiálu, ale přední díl bude nejspíš relativně jednoduchý, líbí se mi záševky v paprscích mířící od výstřihu, ale to musím nejdřív vyzkoušet. Určitě bych chtěla vpředu udělat nějaký "ozdobný" prvek v podobě skladů nebo záševků (řasení ne, to by vypadalo moc matrónovitě). Až to budu mít ucelenější představu, tak se o ní určitě podělím.

Taky si schovávám oblečení a závěsy na přešití, ale refashion bych to nenazývala, spíš použití materiálu. Nenapadlo mě fotit ten stav před. Tohle je ze závěsu

Nahrané soubory:

Tohle bylo flanelové povlečení

Nahrané soubory:

Náhradní kus rudé potahovky z gauče kolegovy babičky (čistá vlna!)

Nahrané soubory:

Z toho kostkovaného flanelu jsem měla v hluboké pubertě šálu.

Nahrané soubory:

Tady jsem s nadšením rozstříhala těhotenskou noční košili.

Nahrané soubory:

A tohle je z jedné nohavice tepláků.

Nahrané soubory:

A tuhle dokonale ujetou vlněnou pleteninu už roky převracím v ruce a nevím, co s ní. Ten motiv je moc krátký, abych jo použila jen jednou, a dva pod sebou vypadají divně, má to smysl jako panel. Vůbec by mě zajímalo, k čemu to bylo myšlené. Mám to z obchodu, kde rozprodávají takové nebytové textilie (typicky láky na slunečníky s reklamou pivovaru, kusy fotbalových transparentů a tak).

Nahrané soubory:

@ Daniela S : Fíha, tolik krásných kousků! Ten první kabátek má nádherný odstín zelené, skoro Vám ho závidím, protože zelená je moje nejoblíbenější barva. A ten červený je taky skvělý.

PS: Z té panelové látky by se mi líbila tunika.

@spaci V těch šatech bych tu košili hledala jen těžko. A nastavení není vidět, kdybyste se o tom nezmínila, nikdo by si toho nevšiml ?

Stránky:12345