Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

převedení záševku do sedla

Zdravím vás, můžete mi prosím někdo poradit jak převedu záševek z náramenice do sedla? Je to tak že na Z.D. košile si na průramkové přímce odměřím sedlo a tuto míru si přenesu na přední průramkouvou přímku? A následně tuto míru spojím s prsním bodem... myslím to správně, nebo je to úplně jinak? Právě kreslím podle paní Kocurkové Dámské košile, halenky a šaty ale chybí mi strana 24 a 25 na které má být obrázek 22 🙂

Děkuji za případné reakce

Učebnici nemám, ale asi bych ho převedla prostou manipulací, tj. Vyznačila délku sedla a ramenní záševek převedla do průramku v tomto místě...

Děkuji za reakci. Ono, nakonec jsem to myslím úplně blbě napsala, tak se vám omluvám. Napíšu to s vypíchnutým popiskem a vložím obrázek košile a konstrukci pro lepší představu....

...zadní díl je přizpůsoben tělu pomocí rovného sedla, které pokračuje do předního dílu, kde je náběrem získána prsní volnost...

No, a můj problém tkví v tom, že na konstrukci v PD není ukázáno to pokračování sedla ze ZD... nebo si to nedovedu jako představit asi 🙂 tu manipulaci těch záševků....do toho sedla v PD. Snad jsem to napsala trošku srozumitelně 😀

Nahrané soubory:
Okomentováno od teiez_zzz v 4.1.2019, 15:51

No, a můj problém tkví v tom, že na konstrukci v PD není ukázáno to pokračování sedla ze ZD... nebo si to nedovedu jako představit asi 🙂 tu manipulaci těch záševků....do toho sedla v PD. Snad jsem to napsala trošku srozumitelně 😀

A nestačilo by Vám k pochopení tohle? 🙂

Nahrané soubory:

Jee to určitě pomůže nejvíce 😊 jste moc hodná, děkuji.