Please or Registrovat to create posts and topics.

Pokec

Zjistila jsem, že nutně potřebuji nějaký kabát, který by se dal pohodlně nosit přes oblečení s objemnými rukávy. Nemáte někdo tip na pěkný střih?

Čekám na to, jestli vyjde střih LaForme podle tohoto kabátu… byl ještě s jedním ve story, myslím, že by se pro tento účel hodil 🙂

Nahrané soubory:

Ještě jedna fotka… tajně doufám, že ten střih bude 😀

Nahrané soubory:

Ten vypadá slibně, tak to taky doufám že, střih vydají. Moc se mi sice nezdá ten pásek, vypadá jak plácačka nebo oslí uši, ale to je ta nejmenší maličkost.

V Patrones 414 je č.1 kabát Etro, s objemnými rukávy. Ale to číslo koupené nemám, tak nevím, jak vypadají střihové díly.

Ten se mi taky moc líbil, ale je otázka, jak by vypadal v reálu, jestli by nebyl lepší s raglánovými rukávy nebo vsadkou v podpaží.

Nahrané soubory:

To mi připomíná tenhle kabát… je moc pěkně nakreslený.

https://www.trendpatterns.co.uk/pdf-patterns/tpc21pdf-wlf3n

Děkuji za tipy, mám o čem přemýšlet. Oversized kabáty se mi strašně líbí, ale neumím je moc nosit, tak bych asi dala přednost nějaké přepásané variantě... Zatím vede ten z LF, tak doufám, že ho brzy vydají :-).

Delsyn se stehuje do trojúhelníku! Respaktive byla to přímka, teď to bude trojúhelník 🙂 nová adresa od středy je Jagellonská 15.

A Latky Mentalist mají novou kolekci látek, spoustu potisků od Valentina. 🙂