Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Pokec

Stránky:První«25262728

Já jsem zatím ve fázi, kdy syslím vše co má více než 5×20 cm a to v jednom boxu na hromadě - "kdyby se někdy hodilo". Ale většinu kousků úpletu a vln mi vybírá přítel a bere si je do dílny na hadry a leštění (pracuje nejčasteji s kovy).

@R.   Teda to musely být nervy 😀 Každopádně jste velmi šikovná. A gratuluji ke svatbě!

Na březnovém kurzu jsem se znovu naladila na ztracenou šicí vlnu, a tak jsem se rovnou pustila do několik měsíců rozešité košile pro mého muže. Nejdřív jsem měla hrůzu z toho sesazování kostek, ale když mi došlo, že mám vlastně díky tomu mnohem víc značek pro sesazení, už to šlo celkem v pohodě 🙂 Látka je košilovka ze zbytkového balíku Milety.

Takže díky za podrobný návod!

Nahrané soubory:

Tak ten monogram je parádní! A celkově se košile moc podařila, včetně sesazování. Je super, jak jsi z toho vlastně udělala přednost. Z proužků a kostiček jde většinou strach, ale když se k tomu člověk postaví pozitivně, je to tak vlastně daleko lepší.

Tak ta je teda naprosto skvělá!

Moc pěkná košile. Můžu se zeptat, co je to za střih?

Moc děkuji za komplimenty 🙂

Střih je číslo 143 z Burdy 6/2016.

Dobré ráno, začátkem června jedu na 3 dny do Brna a mám v plánu zajít do Nové Mosilany na látky. Nemáte prosím někdo aktuální informace, zda mají něco k prodeji-nevím, jestli prodávají odstřižky stále nebo jde o nárazové akce podle výroby. Pokud byste někdo chtěl něco vzít, klidně můžu-podle toho co jsem tady na Stehu četla, tak výběr barev není velký (asi 3?), takže bych se mohla trefit do zadání. Bydlím na Valašsku, ale v běžně jezdím trasu OV, OL a okolí nebo můžu zaslat poštou.

Oni něco prodávají pořád. Není to ale klasická prodejna, je třeba se dopředu domluvit. Výběr barev odpovídá tomu, že tkají materiály na pánské obleky...

Děkuji za odpověď! Načetla jsem si informace tady na Stehu někdy zkraje roku (teď už to nemůžu dohledat) ohledně domluvy předem, autem zajet až ke skladu-je to daleko od vstupu....ale o dostupnosti látek jsem nic nenašla.

A prosím Vás, plánujete do konce roku ještě nějaký víkendový kurs ?

Stránky:První«25262728