Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Pokec

Teď mě napadá, že jsem takové šaty totiž měla! Byly akorát v pase nařasené a ten přední díl byl tak krátký, že jsem si pod ně musela ušít spodničku s krajkovým spodním okrajem, abych je mohla nosit (byly z konfekce). Ale měla jsem je moc ráda...

Nejde mi vložit příspěvek pod článek (asi nějaké vylepšení nového webu?), tak napíšu sem. Já si Vaše předplatné také spíše nepořídím. Přišla jsem sem z modniho pekla, kde se vas snazila podporit Vendula, a davala na vas web odkazy. Vase clanky mam rada, bavi me, ale web nepusobi, ze by mel nejakou vysokou navstevnost - diskuze stagnuji. Moc Vam preji, aby zavedeni predplatneho nebyl konec tohoto projektu, do ktereho jste jiz vlozily takove prace a energie. Kolik ocekavate predplatitelek? Bude to takova castka, ktera stoji za odchod spousty ctenarek? Neni mozne financovat web z eshopu ci kurzu? (myslim, ze vzhledem k cenam kurzu na jednom vydelate mozna vic naz na celem predplatnem? Kdyz omezite okruh ctenarek, neubydou Vam i zajemkyne o kurzy?).

Zdravím, potřebuji nutně šicí inspiraci na jaro. Jaké šijete jarní šaty? Děkuji!

Nedávno jsem došila Vogue 9253. Na netu se dá najít hodně verzí. Můžu doporučit, vypadají opravdu dobře, jsou jednoduché na ušití, upravovala jsem pouze výstřih a to až po dokončení. Také snesou různé látky, uvažuji že ušiju ještě další verzi...

Tak na ty mám taky spadeno. Šila jsi dlouhou verzi?

Šila jsem krátkou, ale při mé výšce je mám skoro ke kotníkům 🙂

Ty vypadají fakt zajímavě, a super na to jaro. Výstřih jste trochu sesila?

Já jsem ze zoufalství nastrihala na další Anny, ale už to chce změnu. Mám hodně vzorovanou látku (ba platno) a přemýšlím, jak se sukní, která je originálně sedmidilova. Mám zvolit neco-kolovku nebo zkusit cely přední díl strihnout v kuse a zadní ve dvou?

Mně se strašně líbí tato verze, ale ten výstřih prostě není pro mě. 🙂 http://blog.tessuti.com.au/2017/10/vogue-9253-one-really-low-v/

Moc pěkné by byly i v nějaké takové verzi...

Nahrané soubory:

@spaci: jojo, výstřih jsem musela trochu sešít. Mě se ty hluboké výstřihy líbí, a tak trochu jsem doufala, že to mi projde, ale nakonec neprošlo 🙂

@Jana: přesně ta verze ze lnu je další, o které uvažuji...Jen se trochu obávám mačkavosti, a pak také jsem zatím nenarazila na pěknou látku. Uvažuji, že se podívám do Sartoru, máte někdo s jejich lny nějakou zkušenost?