Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Pokec

Ještě ta ukázka

Nahrané soubory:

... A ta kniha

...(nevím proč, ale do jednoho příspěvku mi nejde nahrát více fotek, respektive se nahrajou, ale v odeslaném příspěvku se pak ukazuje jen jedna z fotek...)

Nahrané soubory:

Abych si zavedla nový sešítek na chtěné knihy! U postele jich mám taky dost, od všeho něco, trochu tkaní, trochu spodního prádla, nějaká saka, patternmagic z loňska... pořád překládám a sahám po nich podle nálady. kolikrát je to lepší než román:-)

 

@Vendula Ta kniha vypadá krásně. Zkusím se doma zmínit, že narozeniny se blíží. Zrovna včera jsem se dívala na toto video (https://www.youtube.com/watch?v=M_WUvsFY9-4) a vypadá to, že je to ta kolekce z prvního obrázku.

@Barbora Zrovna mám u postele Jak si postavit auto. I když kdesi slibovali, že po přečtení téhle knihy pochopí převodovku i maminka, tak pořád nic (ale potomek ji má moc rád a i tuto knihu, ač nešicí, mohu doporučit :-).

Tak ta o postavení auta by se mi možná hodila taky:-) občas mám v práci problém, většinou se tedy týká hlavně všech různých tyček a táhel v podvozku.

@Vendula Tak je to samozřejmě nápad z prvního nadšení, ale možná dám nakonec přednost střihu z Nahtrends/Patrones 😂

@Jana V Patrones jsou kabáty a saka super, přijde mi jednodušší takový střih jen upravit než se s ním z gruntu kreslit. Ale vymyslet si svůj desing a k němu střih nakreslit, to by byla výzva 😀. Já bych tomu nápadu z nadšení dala šanci 😉.

...a tohle sako mi taky líbí 😉

@ Já bych chtěla právě přesně toto, jen asi kratší 🙂 na druhou stranu ten poslední střih na kabát jsem musela upravovat opravdu hodně, takže nakreslit ho od píky by možná bylo rychlejší.

Ale zase oni v Patrones kreslí tak krásně tyhle "peekaboo" límce, že aspoň detaily bych využila od nich. U kabátu, co teď šiju, jsem z tvaru klop a límce naprosto nadšená.

V té knize jsou základní tvary nakreslené a moc se mi líbí, tak uvidím. 🙂