Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Pokec

@Vendula Ony ty speciály Nähtrends nemají bohužel s Patrones nic společného, což je škoda, protože vychází několikrát ročně ještě Patrones extra a tam jsou také moc pěkné střihy…

@Jana Snad Nähtrends ty speciály od Patrones také časem převezmou (kéž by!), protože ta jejich současná speciální vydání za moc nestojí.

Okomentováno od Zababa v 2.10.2017, 13:39

Moc děkuji za pochvaly ? Musím ale říct, že bez tohoto webu by mě v životě ani nenapadlo, že je vůbec možné ušít si svoje vlastní svatební šaty.

Whitehorse: Na krajku by to nejspíš nechytlo, je polyesterová, ale počítám s tím, že bych ji odpárala. Také se přikláním k profesionálovi, snad někoho najdu. Jak jste to nakonec se svými šaty vyřešila?

nevyřešila sem to nijak. dcera povídala, ať mně to ani nenapadne, že je chce nechat tak jak jsou a mít je případně na svoji svatbu 😀 a její kamarádce se taky zamlouvaly, takže by si je prý chtěla půjčit taky (dcera má 17 a svatbu sem měla před 6 lety).

Okomentováno od Zababa v 3.10.2017, 07:18

Petra: Páni, to teda koukám a děkuju za důvěru! Moc ráda bych se pokusila něco sepsat, klidně i článek ?

Beru Vás za slovo a už píšu mail 🙂

@whitehorse: Nasadila jste mi brouka do hlavy, možná si je nakonec taky nechám na památku 🙂 Obzvlášť když jsem zatím nenarazila na nějaké vhodné barvení.

@zababa vaše šaty jsou krásné, takže je zase škoda je nenosit, pokud je možnost kam.

Jaký módní časopis se střihy se dá koupit ve Francii? Mutaci Burdy nemám na mysli.

Určitě La maison Victor. Držely jsme v ruce britské vydání, časopis je rozkošný po grafické stránce, střihy jsou takové základnější, ale pěkné.

Ve Francii žiji už pěknou řádku let, ale La maison Victor jsem zatím v obchodě neviděla 🙂 Časopisů o šití je hodně, často jsou to ale jazykové mutace jiných časopisů.

  1. Jsem teď na skok v Paříži, dneska jsem prolezla velikou trafiku, ale la maison Victor jsem nenašla, našla jsem jazykové mutace titulů , které už znám, škoda