Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

páska na podlepení švů - nepromokavá

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda nevíte, jakou pásku je možné využít na podlepení švů pro dosažení nepromokavosti.

Zkoušela jsem oboustranně lepící "igelit" od Kalců z Brna, na bavlnu se přilepil bezvadně, ale na nepromokavý materiál vůbec (je to něco jako šusťák se zátěrem z rubu, na cedulce oděvu je instrukce žehlení na stupeň syntetika.

Látku (vzorek s originálním švem) a obal od použitého lepení přikládám na fotografii.

Nahrané soubory:

Zkusila bych to zažehlit na stupeň bavlna, ale dát přes to nějaký hadřík, nejlépe bavlněný, ať se oděv nespálí.

Vyzkoušela jsem, nicméně i když už se vzorový kousek látky začal tavit, tak po vychladnutí jsem z něj nažehlovací záplatu v pohodě odlepila. Spíš jsem myslela, jestli nemáte zkušenosti s jiným výrobcem podlepovacích pásků?

Mám v plánu kupovat http://sijemdetem.cz/produkt/podlepovac%C3%AD-p%C3%A1ska-na-%C5%A1vy-nepromokav%C3%A1

Tam doporučují nazehlit přes pecici papír.

Může to být i páskou kterou u kalcu mají. Nemyslím že oboustranně lepicí je to vhodné na podlepeni švu. Je určena na zaděláni der, nikoliv nepromokavost.

Děkuji za radu, vyzkouším.

Ano, to, že je páska oboustranně lepící mě překvapilo, ale vzhledem k nakupování mezi svátky jsem byla ráda, že jsem našla vůbec něco :-).