Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Newsletter

Pokud máte někdo další problémy s tím, že vám nechodí newsletter, pište sem, vše prověříme. V každém případě je potřeba poslední newsletter z 24.5. nejen otevřít, ale i odsouhlasit, aby vám mohl i nadále chodit. Jinak Vás systém nemůže přidat do skupiny.

Dobrý večer, mail z 24.5. také nepřišel, až 25.5 v 19.22 nová přihláška k odběru. Tato potvrzena, odsouhlasena, myslím, že by to už mohlo být dobré. Klára

Zdravím, domnívám se, ze ani já jsem newsletter nedostala. Byla jsem v té době na dovolené, prohledala jsem i Koš, jestli jsem jej omylem nesmazala, ale nic jsem neobjevila. Můžete prosím prověřit? Díky Jitka

Jitko, v systému vypadá všechno v pořádku, poslední newsletter z 24.května Vám dorazil, i jste na něj klikla a přidalo vás to do upraveného seznamu GDPR, takže by další měl přijít správně.

Děkuju za odpověď. Jak je vidět, tak už ani nevím, co dělám. Je fakt, že teď v souvislosti s GDPR teď bylo těch mailů hodně, tak jsem to nějak vypustila. Tak se omlouvám za zmatky. Jitka

V pořádku, lepší je zeptat než být v nejistotě. Já byla také překvapená, kolik chodilo ohledně GDPR meilů. Ale tedy spíš negativně. Jen málo firem si vyžádalo opětovný souhlas, většinou jen ty, od kterých newslettery dostávám ráda a využívám je. Hodně firem, těch velkých, poslalo jen oznámení, že je vše při starém, protože prý to bylo již ošetřeno v obchodních podmínkách - většinu z nich bych bývala zrovna neodsouhlasila. No a kapitola sama pro sebe jsou spamové otravné meily, které ve většině případů nelze ani odhlásit - sice tuto možnost nabízení, ale jaksi nefunguje - a ty chodí zvesela dál, jakoby se nic nestalo.