Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Nákupy látek

Stránky:První«171819
Okomentováno od Pavla v 1.2.2019, 11:14

Zdravím všechny švadlenky. Chtěla bych se podělit s objevem nového obchodu s látkami - tedy nového pro mě. Vždycky mě potěší, když nějaký nový obchod objevím, tak snad bude mít radost i někdo další.

Obchod je v Praze v pasáži Černá růže v prvním patře. Látky mají krásné, včera jsem si dvě koupila. Myslím, že nemají eshop, ale jsou na instagramu (delsyn_italske_latky).

Příjemné šití všem!

Delsyn už tam je zhruba tři roky. Látky vozí z Itálie, často jde o látky z kolekcí známých luxusních  značek. Sice tam moc často nezavítám, ale vždycky si u nich něco vyberu.  Dnes jsem tam zrovna byla a musela jsem se hodně držet, abych koupila jen to, co jsem sháněla. Mají tam nejen hezké krajky, jak už zmínila Jana, ale i nádherná buklé, kabátovky a vzorovaná hedvábí. Výběr mají slušný, ale nejsou přehlcení, takže role s látkami jsou pěkně přehledné, což mně osobně hodně vyhovuje.

Okomentováno od Vendula v 7.2.2019, 16:56

Delsyn už tam je zhruba tři roky. Látky vozí z Itálie, často jde o látky z kolekcí známých luxusních  značek. Sice tam moc často nezavítám, ale vždycky si u nich něco vyberu.  Dnes jsem tam zrovna byla a musela jsem se hodně držet, abych koupila jen to, co jsem sháněla. Mají tam nejen hezké krajky, jak už zmínila Jana, ale i nádherná buklé, kabátovky a vzorovaná hedvábí. Výběr mají slušný, ale nejsou přehlcení, takže role s látkami jsou pěkně přehledné, což mně osobně hodně vyhovuje.

No, ano, co je pro mě objev, je pro jiné oblíbený obchod. Překvapilo mě, že jsem tento obchod dosud neznala (teď jsem to narychlo počítala a znám v Praze asi 18 obchodů s látkami), navíc se mi taky líbil - jak říkáte, slušný výběr a přehledně uspořádáno. Něco jsem si tam už koupila a těším se, že v budoucnu ještě koupím. Tak jim přeju, ať se jim daří a dál vozí krásné látky.

Já se o Delsynu dozvěděla tady od Petry, když ho zmínila v nějakém článku. Ale 18 obchodů s látkami v Praze bych dohromady nedala :-), kam chodíte nejradši? Já mám svou oblíbenou čtyřku - Pavlačka, Evi, Marija, Delsyn. Občas ještě zajdu do Apedu, ale tam se mi špatně hledá, mají hodně "balastu" okolo.

Sice to neni látka, ale nechci zakládat nové vlákno.

Nově mají zipy YKK i v prodejně  metraz-galanterie v Brne na Palackého.

Nahrané soubory:
Stránky:První«171819