Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Nákupy látek

Objevila jsem (možná) nový e-shop s látkami - žádné 'exkluzivní' materiály, ale pěkný základ za dobré ceny https://www.marciklatky.cz/. Chce to hodně probírat, ale stránky jsou přehledné a složení se zobrazí po najetí myší - nesnáším když musím rozklikávat. Našla jsem tam i vcelku pěkné kabátkovky, ale strašně rychle se mění sortiment.

Objednávala jsem:

• nějaké úplety, směsi bavlna, viskoza, vlna a hedvábí - tři vzorky, všechny překvapivě příjemné za super cenu
  • kabátovku s angorou, sice s příměsí 20% PES - největší překvapení, strašně příjemná a na omak solidní látka
  • viskozové obyč plátno na košilohalenku - jemné, splývavé, pocitově bych řekla že snad musí být s hedvábím, ale nepálila jsem 🙂
  • našla jsem i jednu 100% cupro halenkovinu v modré barvě, ta je naprosto super (ještě mají)

Marcik látky znam, je dobrá i komunikace a ty kabatovky mne taky zaujaly. Já tam kupovala bavlneny samet i nějaké uplety a rongo a taky podsivky. I doručení bylo rychle.

Ať neplevelím diskuzi pod článkem – fotky vzorků impregnovaného bavlněného gabardénu na trenčkot... gramáž je 225, ještě mají 180g/m, ale to se mi zdá dost tenké.

Nahrané soubory:

Barvy jsou celkem realistické, až na dvě vpravo nahoře, ty jsou víc do hněda.

díky Jani, takhle ty barvy vypadají moc pěkně. ta dole uprostřed - vidím dobře, že je tam lehký nádech mint?

Je to odstín Stone a nádech do zelena tam je, ale tuhle barvu bych pojmenovala spíš  jako světlá šalvjejová/sage než mint.

O trenčkotu uvažuju, tak jsem si říkala, že bych se taky přidala k nákupu 🙂 Barvy vypadají moc pěkně, já bych šla do nějaké šedé nebo béžové.

Tie vzorky vyzeraju paradne.Do trenckotu by som urcite isla a zvlast ak je latka impregnovana.

Okomentováno od Jana v 17.12.2018, 14:39

Je to odstín Stone a nádech do zelena tam je, ale tuhle barvu bych pojmenovala spíš  jako světlá šalvjejová/sage než mint.

Paní Jano, ten odstín Stone je spíše šedý nebo spíše zelený? A Vy jste chtěla béžový, je to ten nahoře poslední vpravo? Já ...si snad nevyberu......

Named patterns mají teď slevu 20% na střihy kabátu, mají i trenčkot.