Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Nákupy látek

Stránky:První«1112131415

Určitě doporučuju BP látky a Evi-látky.  S Apedem mám trochu problém, protože je se tam sice dají najít poklady, ale v obrovském množství materiálů, které zas tak super nejsou.

A Aped je velkoobchod, takže jedině s živnostňákem.

Trpíte také zatměním mysli, když vstopíte do prodejny s látkami? Dneska jsem šla nakopit s jasným plánem. Uvnitř jsem si uvědomila, že mám okno, nejsem schopná uvažovat, jen koukám kolem sebe a představuji si, co by se z jaké látky dalo ušít a snažím se nějak soustředit na to, co potřebuji. Odešla jsem (mimojiné) s látkou na společenské rychlošaty, které potřebuji ušít přes víkend. Je nádherná, v jednom směru teče jako satén a ve druhém je jak neopren, je částečně z plastových vláken a já netuším, co s tím mám dělat :-)))...Hm, nějaké rady?

Nahrané soubory:

Vow, ta je super 🙂

@Tia Vzniklo z té látky už něco?  :-

Nebude někdo v nejbližší době objednávat z EOS? Jani (nebo další "zkušenější"), jak to je prosím s objednávkami a clem a DPH?

I já si ráda přečtu rady zkušenějších, nákup z EOS plánuji....

Jsem dlouholetá zákaznice, takže mi vycházejí vstříc s tím, že píšou na zásilku vždy kolem 20 dolarů. Vím ale, že u někoho jiného na prosbu o celní hodnotu 20 dolarů, napsali že tak málo dát nemůžou. Ale píšou obecně o dost míň, což ale může být na nic, když vás požádají o doklady z celnice. (Myslím, že u zboží kolem 50-60 dolarů nebudou mít problém napsat hodnotu 20).

Máte někdo vzorník košilovin z Milety? Nevíte, kolik stojí?

Máme Bára i já. Stál, myslím, nějak 1500, ale nevím, jestli v tom byla i pošta(váží to tak 5kg, tak to není úplně zanedbatelná položka). Hledáš něco konkrétního?

Stránky:První«1112131415