Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

košilové šaty Burda 6/17 model122

Krásnou neděli, prosím o radu co s nadbývajícím materiálem v oblasti zad. Střih už jsem zmenšovala o dvě velikosti... a stále je tam té látky moc. Mám propadlý kříž a plná prsa asi i kulatá plavecká záda. Na šatech nejsou žádné záševky a mají přenechané spadlou náramenici  má tam byt rukáv já ho tam dávat nebudu nepůsobí to přirozeně.  Na tomto modelu jsem se naučila fintu burito ( díky vám) a sámkovaná vsadka je taky mnou šitá poprvé. Na zadním díle je sedlo, původně s proti záhybem ( to mi nesedělo vůbec) kapsy ve švu podle hesla co má kapsy je lepší. Děkuji za rady a velmi se přimlouvám za špendlíkovou mapu. Já sama jsem z Ov a náhradní špendlící ruce by se náramně hodily.Daniela

Nahrané soubory:

Tieto šaty som došila nedávno ? oni sú hodne oversized, ale zase veľmi prijemné na leto.tie prieramky rukávy celkom skrotili a voľnosť v chrbte je znesiteľnejšia s opaskom... ak sa vám tá voľnosť nepáči, možno by som skúsila zrušit ten protizáhyb a porovnať šírku zadného a predného dielu.Myslím ale, že tento typ šiat bez záševkov a zapínania nutne bude mat v niektorych partiach tej látky viac.  Pridavam pár fotiek mojich šiat- ospravedlnujem sa, nie sú vyžehlené a teraz pozerám že aj neotočené 🙁

Nahrané soubory:
  1. Miriam máte je krásné. Ta výšivka je nádherná. Mě takto krásně ty rukávky neseděly zkusím to ještě pořešit. A zúžit je na sedlo jen s mini skladem uprostřed.Daniela

Přináším fotky doupravených šatů. Jistou zmuchlanost prosím ignorujte měla jsem je na sobě celý den. Miluju je bez pásku.

Nahrané soubory:

@Niela jsou parádní !! 🙂