Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Free střihy Marfy

Objevila jsem tři Marfy střihy zdarma, stačí se na Marfy zaregistrovat. Třeba se někomu bude hodit - Chanel kabátek, sukně a top.

https://www.marfy.it/sewing-patterns/free-sewing-patterns/

Btw. já osobně jsem nikdy nešila z Marfy střihů, ty jejich skicy mě nikdy nepřesvědčily si daný střih koupit. Zkusila jsem udělat zkušební top a překvapilo mě, že sedí bez jediné úpravy a dle jejich tabulky velikostí jsem dokonce na centimetr modelová velikost 🙂

To mi teď připomnělo, že ten střih na chanel kabátek od Marfy mám taky někde stažený:-) asi se ztratil v hlubinách počítačové paměti a budu muset vylovit. taky jsem podle nich nic nešila, přesně ze stejného důvodu - skicy mne nepřesvědčily.

Přesně tak, ty skicy  jsou takové nicneříkající. Přitom je to škoda, střihů mají v nabídce dost, ale takhle se špatně vybírá. V každém katalogu mají 10 střihů v ceně,  ale nikde jsem nenašla, které střihy to jsou.

Ten top taky vyzkouším, díky za referenci. Hned jsem si stáhla střih.

Ten top jsem si ušila, sedi výborně. Hodně hotových věcí podle jejich střihů se dá zkouknout v různých blozích. Stačí dát číslo střihu do googlu a několik hotových výrobků se nejspíš najde, to by mohlo výběru pomoci.

Můj  chanel je podle toho free střihu a taky téměř seděl. ( dokud jsem nezhubla) fotky tady již jsou ve vláknu k chanelu. Daniela

Ještě k tomu katalogu - ty free střihy jsou tam v náhledu obrázku u daného katalogu (ale koukám, že to asi nejsou všechny), zde katalog 2016/2017:

Free Patterns Marfy 2016

Je jich presne deset. Strih c. 3884 je na obrazku dvakrat. Jinak letos podle vseho nevydali katalog na sezonu ale tzv. "evergreen collection"-2. a posledni vydani, ktera je ted par dni v prodeji (myslim, za jsem ji videla v trafice v Italii minuly tyden).

Nahrané soubory:

Přijde mi docela škoda, že na stránkách nemají všechny sřihy, ale jen jejich výběr. Některé ty jednodušší jsou totiž vážně pěkné.