You need to log in to create posts and topics. Přihlásit se · Register

Šijete Chanel?

Stránky: První « 2 3 4 5 6 7 8 » Poslední

@Lucie Krásný kousek! Já mám tyhle čenobílé kombinace taky moc ráda, protože se hodí skoro ke všemu.

@Lucie

nádherný kabátek!! Moc se mi líbí, mám klasiku ráda a obdivuji Vás, že jste šla do kostek .  Hedvábná nit-  opravdu hedvábná, nebo to co v galanteriích prodávají pod tímto názvem, ale není to hedvábí. ( a nevíte kde se prodává? Mají různé barvy?) Tímto jste sešívala ručně podšívku, nebo i sesazovala rukávy z vrchní látky apod?

@Lucie Moc krásný ho máte!

Ten můj si ještě počká, chytla jsem nějakou šicí prokratinaci, nastříhání chanelu opět odložila, ale ušila kamarádce k narozeninám hedvábnou noční košilku s krajkou - inspirace vánočním článkem zde na stehu. Tak snad konečně přijde řada i na kabátek...

@HelaF Já jsem koupila hedvábné nitě v Ritas galentery v Evi lákách - velký výběr barev měli a je to skutečně hedvábí. (šila jsem s nimi hedvábnou košilku a tílko) Nevím, zda to má na výsledný výrobek nějaký skutečný vliv, ale cítila jsem se u toho trošku snobsky. 🙂

Já jsem si hedvábné nitě (opravdu se jedná o hedvábí, kupuji ty od Aspa, mají je např. v Evi nebo Sartoru)  oblíbila hlavně pro ruční šití, jsou příjemnější v ruce. Pak je používám pro ozdobné prošívání a quiltování (např. právě u Chanelu), protože mají hezký lesk. Pro běžné strojové šití mám raději polyesterové, protože ty hedvábné jinak kloužou a u jemných látek někdy způsobují vynechávání stehů (to lze ale odstranit tím, že se šije skrz hedvábný popř. střihový papír).

Ahoj holky, jmenuji se Lucka a konecne i ja muzu pridat svuj chanel. Dekuji za vsechny clanky a jen tak dal ??. Kabatek jsem mela rozesity asi 3 roky a az vase clanky me donutily ho v podstate skoro cely vyparat a udelat poradne ?

Nahrané soubory:
Okomentováno od LucieSpalenkova v 4.10.2017, 14:35

Ahoj holky, jmenuji se Lucka a konecne i ja muzu pridat svuj chanel. Dekuji za vsechny clanky a jen tak dal ??. Kabatek jsem mela rozesity asi 3 roky a az vase clanky me donutily ho v podstate skoro cely vyparat a udelat poradne ?

Krásný večer, máte ho nádherný já začala dnes ( zkušební  model) Daniela

@Lucie tedy to chtělo odhodlání vypárat celou rozdělanou práci. Ale vyplatilo se, kabátek máte opravdu nádherný.

@Lucie Nádherná práce a za to vypárání máte můj obrovský  obdiv!

@Lucie: Kabátek máte moc pěkný! Líbí se mi obzvlášť ty barvy buklé a můžu se zeptat, kde jste sehnala takový netradiční odstín podšívky? Aspoň z fotky se mi zdá, že je to taková "champagne" barva.

Teda dřív mě Chanel kabátek ani moc nezaujal, ale když tu vidím všechny ty krásné modely, taky se do něj asi někdy pustím 🙂

Stránky: První « 2 3 4 5 6 7 8 » Poslední