21.12.2023 | Barbora Jana | Žádný komentář

Vánoční přání

Letošní advent uběhl snad ještě rychleji než ty předchozí. Možná to je tím, že poslední svíčku na adventním věnci zapálíme přímo na Štědrý den. Možná i tím, že nás letos překvapila hojná prosincová nadílka sněhu a občas jsme nevěděli, jestli sníh raději kvůli tomu všemu prohrnování nenávidět nebo si jej naopak užívat, protože se tak často nepoštěstí.  Pro nás byl navíc celý předvánoční čas hektičtější o to víc, že pomalinku přesouváme naše působiště na platformu Herohero, což pro nás znamená spoustu změn i přesto, že se snažíme, aby Steh zůstal co nejpodobnější své stávající podobě.

Chtěly bychom vám popřát krásné prožití Štědrého dne i ostatních vánočních svátků, pořádnou oslavu Silvestra a vstup do nového roku pevnou nohou a ve zdraví. Abychom si my i vy nadále dokázaly zlepšovat svět kolem nás třeba právě naším milým koníčkem – šitím a vším okolo něj. Abychom si dokázaly na naše radosti najít čas a aby nás neopouštěla síla a energie i ve chvílích, kdy se nám fakt nic nechce.

Věříme, že i v příštím roce budeme společně zdokonalovat naše šití. Že se pustíme do dalších výzev a posuneme se zase o krůček dál. Že se budeme společně potkávat na Hero a také možná i naživo? 🙂

Mějte krásné Vánoce!

 

Bára a Jana

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora Jana (21.12.2023/10:28)
Kategorie: Odstřižky...
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x