7.12.2023 | Jana | 5 komentářů

Doprava? Doleva? Rovnou za nosem?

Jak už jsme avizovaly v nedávném článku, Steh se ocitl na rozcestí a my se rozhodovaly, jestli bude pokračovat dál a v jaké formě. Moc děkujeme za odpovědi v dotazníku i za podporu, kterou jste nám vyjádřily a i za poslané tipy či nabídky. Prověřovaly jsme veškeré možnosti a nakonec se rozhodly, že bude nejlepší se vydat trochu jiným směrem než doposud a to na platformu Herohero (tam už fungujeme a pokud vám skončí/skončilo předplatné zde, můžete nás najít právě tam).

Stávající web v současné podobě bude fungovat do konce února 2024 a právě do konce února pojedeme paralelně: příspěvky budeme dávat sem i na novou platformu ve stejném rozsahu (čili o nic podstatného nepřijdete, na Herohero se objeví navíc maximálně nějaké bonusové materiály). Po konci února těm, kterým bude trvat předplatné, pošleme pozvánku ke členství na Herohero zdarma, abyste měly přístup k novým článkům a ve chvíli, kdy vám skončí platnost původního předplatného, jej ukončíme a na vás pak bude, zda se rozhodnete pokračovat dál.

Cena předplatného na Herohero bude zpočátku 6 euro, což reflektuje fakt, že můžete k odběru kdykoliv naskočit a zase vyskočit a navíc budou články ke stažení ve formě PDF. Cena, za kterou si nás předplatíte, navíc zůstane platit už navždy, pokud předplatné nezrušíte. S orientací vám ze začátku pomůžeme – na startu předplatného dostanete přímo na Herohero do soukromé zprávy leták ohledně funkcí, vyhledávání, publikování nových článků atd. (Ty, kdo naskočí tento týden ho najdou hned jako první článek.) Registrace na web je dost intuitivní, ale pro jistotu jsme připravily tahák.

Navrhované řešení se vám nelíbí?

Chápeme a respektujeme. Pokud z jakéhokoliv důvodu na Herohero nechcete, ozvěte se nám přes kontaktní formulář a my vám bez jediného slova vrátíme poměrnou část peněz za předplatné. Nebojte, na služebku na Maledivy jsme za ně nejely, svým závazkům jako vždy dostojíme.

A co archiv?

Shořet v plamenech ho nenecháme – plány samozřejmě máme, rády bychom z něj udělaly e-book se jmenným rejstříkem a připravily i tematické e-booky. Přesné datum vydání zatím nechceme slibovat, ale historie Stehu zůstane zachována.

Budeme rády, pokud nás budete na novou platformu následovat a Steh bude fungovat dál, což byla věc, na které jste se v dotazníku na 100% shodly a nás to velmi potěšilo.

 

PS: V dotazníku jste se často zmiňovaly, že by bylo fajn, kdyby se naše redakce zase rozrostla. Fajn by to bylo, nicméně samy víme, jaký je to zápřah a i naše hostující autorky nám říkají, že pravidelně by to dělat nechtěly. Novým autorkám se ale samozřejmě nebráníme, takže pokud byste měly zájem pro nás psát, případně se připojit do redakce, nebojte se nám ozvat.

 

5 1 hlas
Article Rating
Článek pro Vás napsala Jana (07.12.2023/8:54)
Kategorie: Odstřižky...
Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavla T.
2 měsíců

Ahoj holky, mám velikou radost, že jste našly cestu pro další pokračování. Určitě to nebylo jednoduché to rozhodnout a vymyslet. Myslím, ze Hero Hero bude fajn alternativou. Těším se na další články. Dekuju moc, že do Stehu dáváte tolik energie, jelikož se na nové články vždy moc těším. ❤️

Nesa.Vision
2 měsíců

Podla mna je to super a trendy krok presunut sa na platformu Hero Hero. Damy si na to zvyknu, ja sama mam viac predplatnych na aplikaciach s audioknihami, hudbou a proste si pridam dalsie 🙂 Fandim vam a budem sa tesit ako to bude vyzerat. Lucia

Mirzam
1 měsíc

Zatím mám na herohero jednoho člověka, a je to mírně zmatek 😉 ale přesně… Ráda vás budu následovat ! Člověk se musí učit novým věcem 😉 pro mě hlavní hledání, mám trochu skluz, a hodně se vracím ke starým věcem když něco tvořím 😉 A už se tedy těším na nové prostředí.

whitehorse
1 měsíc

starší články ze stehu budou na herohero taky dostupné?

5
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x