30.11.2023 | Jana | 11 komentářů

La Forme x Isabel Marant

Střihy LaForme patří mezi moje nejoblíbenější, ačkoliv mi paradoxně z ruských společností mírami vyhovují nejméně: střihy pro výšku 176 cm jsou mi opravdu krátké (a prý se jim pro vyšší ženy dělat střihy nevyplatí) a nemám zdaleka tak výrazný pas, pro jaký jsou kreslené. Ale jsou celkově tak pěkné a slušivé, že tenhle maraton s úpravou střihu už ze startu absolvuji znovu a znovu. (Nicméně jejich klubové made-to-measure střihy mám mnohem radši, i když stojí balík peněz.)

La Forme má i inspirační kanál, do kterého můžete poslat svoje návrhy na to, co byste si přály za střih. V 99% se vám nepoštěstí a při opulentním vkusu ostatních zákaznic LF se modlíte, aby majitelka Sofie udělala něco použitelného, co byste měly chuť šít. Ale někdy se dočkáte, i když to trvá trochu déle…

To jsem takhle v únoru 2022 poslala do vlákna inspirační šaty a… nic, nezaujaly, jako mnoho modelů předtím nebo potom.

 

Letos v létě je někdo poslal do kanálu znovu a díky tomu, že se zrovna v klubu šily korzetové šaty a všichni byli v náladě chceme korzetové věci, vyvolaly šaty vlnu nadšení, a to i u Sofie, která střih během pár dní připravila, bohužel s jinými rukávy.

Střih jsem si samozřejmě koupila a rukávy nahradila těmito z Patrones. Původně jsem chtěla domodelovávat řasení uprostřed rukávu, ale vlastně to je něco, co se mi na tom střihu až tak nelíbí, takže jsem ho přeskočila, jen jsem rukáv na středu rozšířila o 5 cm.

 

5 1 hlas
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Jana (30.11.2023/7:51)
Kategorie: Příběhy našeho šití, Techniky, Vyšší krejčovina
11
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x