30.10.2023 | Barbora | 13 komentářů

Neobyčejně obyčejné triko

Při vymýšlení článků se vám pořád snažíme ukázat něco úplně nového či netradičního a většinou ty jednodušší věci opomíjíme s tím, že je to přeci tak banální, že na to nikdo nebude zvědavý nebo že jsme o tom psaly již v začátcích našeho webu. Jenže pravdou je, že i úplně obyčejné věci patří do našich šatníků. Dnes vám tedy chci ukázat jedno triko, které jsem si nedávno ušila. A možná vás ani nepřekvapí, že je opět podle střihu od značky La Forme. Střih na něj vyšel bez větších upoutávek na Instagramu, možná proto, že je to jen tričko, ale podle mého je to kousek, který se bude hodit do každého šatníku.

LaForme 0811

Původně jsem ho měla v úmyslu ušít v kombinaci materiálů. Chtěla jsem použít něco ze zásob, abych z nich pravidelně ubírala a nemusela mít výčitky při koupi nových. V plánu byl černý pevnější úplet v kombinaci s jemným úpletem se žakárovým vytkávaným vzorem květin.

Ten jsem si koupila před pár lety ze slovenské Danaty. Chtěla jsem z něj totiž ušít šaty s tím, že bych je podložila barevným puntem a vzor by na nich vyniknul. Jenže úplet je jemný jak pavučinka, ale ne moc děrovaný a když jsem ho položila na barevnou látku, neudělalo to předpokládaný efekt. Látku jsem tedy tenkrát založila do skříně a její chvíle měla nastat teď.

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (30.10.2023/10:29)
Kategorie: Příběhy našeho šití, Začínáme se šitím
13
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x