15.6.2023 | Jana a Barbora | 3 komentáře

Šijte s námi z madeiry – naše modely a soutěž

A máme tu závěr dalšího společného šití. Kromě odhalení našich modelů v dnešním článku vyhlásíme soutěž, ale teď už samotné šaty:

Bára

Madeirové šaty už mám nějaký ten týden doma ušité a samozřejmě bylo i několik příležitostí, kam v nich vyrazit. Tedy popravdě jsem musela spíš přemýšlet, kam v nich nevyrazit, protože bych je nejraději nosila pořád. Zkrátka mají samá plus. Khaki barva je praktická a skvěle vypadá k opálené pleti. Střih je maximálně pohodlný, pásek můžete utáhnout či povolit podle snědeného jídla. Vzor látky je tak akorát – není to jednobarevná nuda, ale na druhou stranu ani žádná divočina. Šaty jsou díky použitým materiálům vzdušné a příjemné, skvěle se kombinují s džínovou/koženou bundou, sandálkami nebo teniskami. No a hlavně mají kapsy! Prostě velká láska pro minimálně letošní léto:-)

Jana

Chtěla jsem zkusit stylovou změnu a pořídit si pár šatů v kratší délce. Inspirační šaty proto přišly jak na zavolanou. Tentokrát jsem ale měla lehce divočejší focení, protože bylo polojasno a já jsem čekala, až bude slunce tak akorát za mrakem. V tu chvíli se ale přiřítila mladší holčička a vzala mi dálkové ovládání k foťáku a začala se fotit sama. Mezitím ta starší tajně vyráběla v garáži náhradu za kouzelnickou hůlku, kterou zlomila a kámen mudrců. Prostě takovéto nastavím si foťák a za pět minut bude nafoceno, co se protáhne na hodinu a ve výsledku je problém vybrat fotku.

Teplých dní přibývá, takže se nějaké ty letní šaty určitě hodí. Tak proč ne zrovna z madeiry? My už máme ty svoje hotové, teď je řada na vás. 🙂 Jako vždy vyhlašujeme soutěž pro předplatitelky o nejlepší oblečení z madeiry, hlavní cenou je poukázka 1000 Kč do obchodu s látkami, který si vybere vítězka. Svoje modely můžete posílat do 31.7.2023 na mail info@stehzastehem.cz a my se moc těšíme!

5 1 hlas
Article Rating
Článek pro Vás napsala Jana (15.06.2023/7:00)
Kategorie: Madeira, Šijte s námi
Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Kateřina Š.
8 měsíců

Teda, děvčata, krásný. Jak materiál tak oba modely. Zjistila jsem, že není marné mít v šatníku barevně neutrální kus, protože opravdu při své práci nakonec vynosím nejvíce. Cíleně se spíš snažím o barvy. Úplně rozumím Báře, že si šaty tak oblíbila, že spíš přemýšlí kam je nenosit 🙂 Dopadla jsem stejně se svými madeirovými šaty – koupila jsem takovou tmavě černošedou madeiru s drobnou výšivkou na jemném plátně. Měla jsem veliké dilema, protože zase černá 😎. Nakonec jsem zvolila osvědčený střih ze staré Burdy a šaty jsou tak pohodlné a šmrncovní, že taky letošní moje hitovka. Oproti chrpově modrým šatům… Číst vice »

Kateřina Š.
8 měsíců

Jo a o krátkých taky velmi uvažuju, že bych ráda v šatníku měla 🙂

Mirzam
8 měsíců

Krásné je máte obě dvě ! Ten střih na ty první šaty prostě bomba. Já teprve objevují ty jednoduché střihy, vždy jsem měla tendence šít něco co máš aspoň sto dílů 😉 ale už mi taky litá váha a do šat z loňska… Asi se při praní zmenšily 😉 .. se nevlezu .. mám jedny koupené a asi zkusím okopírovat střih, a Madeiru mám taky.. Děkuji moc za inspiraci a skvěle návody na Madeiru.. vše načteno…

3
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x