29.5.2023 | Jana | Žádný komentář

Jetýlkové šaty I

Změny jsou součástí našeho života. Měníme oblíbený recept obědu na neděli,  zkoušíme nové podniky nebo novou kosmetiku, sem tam potřebujeme změnit střih vlasů nebo barvu či dokonce kadeřníka… Není to nic proti tomu starému, ale drobné změny nás vytrhávají z letargie, udržují chuť do života. Při hledání referencí k tématu tohoto článku jsem dokonce našla elaborát na téma, jak osvěžit svůj život změnou dodavatele energií ve vážně míněném textu sloužícím jako nástroj marketingu pro jednu ze srovnávacích stránek.

Jedním ze způsobů, jak tak trochu změnit svůj život, je i změna stylingu/vzhledu. U najatých stylistek zhusta hrozí, že z vás udělají jen další svoji kopii, protože najít někoho, kdo opravdu respektuje, co se nám líbí a jen pomůže dát našemu stylu nějakou tu formu tak, abychom dané kombinace opravdu nosily, není opravdu jednoduché. (Navíc jsme často překážkou i my samy a naše lenost, kdy opět sklouzneme do starých kolejí. )

Například kapsulový šatník: pro mě tento koncept není. Mám ráda šaty, šaty ke všemu, na každou příležitost, obleču jen jeden kus oděvu, vezmu boty, hodím na sebe nějaký svrchník a jdu.

5 1 hlas
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Jana (29.05.2023/9:25)
Kategorie: Příběhy našeho šití, Psychologie šití
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x