1.5.2023 | Jana a Barbora | 1 komentář

Vyhlášení soutěže košilové šaty

Moc děkujeme všem účastnicím i hlasujícím v naší soutěži a máme milou povinnost vyhlásit vítězku, kterou je Radka!

Ještě přidáváme graf s hlasováním, takže můžete vidět, že to i tentokrát bylo těsné.Graf odpovědí Formulářů. Název otázky: Který model se vám líbí?. Počet odpovědí: 17 odpovědí.

A vy se už můžete těšit na další společné šití, které startuje už brzy! Zkusíte si tipnout, co budeme šít? Nebo nám napíšete tipy, co byste rády v budoucnu šily, na co se máme zaměřit?

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Jana (01.05.2023/2:51)
Kategorie: košilové šaty, Odstřižky...
Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Barbora S.
4 měsíců

Já velmi gratuluji Radce a smekám i před ostatními dámami. Košilovky jsem nakonec nedokázala nějak zařadit do svého šatníku, ale kdyby se náhodou v budoucnu šilo spodní prádlo, hned bych se přidala. Taky nějaký jarně-podzimní kabátek, ale vím, že kabátky a saka už ve společném šití byla.

1
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x