20.4.2023 | Barbora | 8 komentářů

Šijte s námi košilové šaty – soutěžní příspěvky

Ohlasů na šití košilových šatů jsme dostaly tentokrát poměrně hodně a i spousta z vás je s námi opravdu také šila. My vám dnes přinášíme modely těch, které se se svými šaty ve finále přihlásily i do soutěže o poukázku na 1000Kč do vámi vybraného obchodu s látkami.

Příspěvky jsou publikovány v pořadí, ve kterém k nám do redakce dorazily.

Helena

“Čtu váš blog už několik let, šiju většinou se zpožděním, ale když jste vyhlásily téma košilové šaty, zajásala jsem a rozhodla se soutěže protentokrát zúčastnit. Ale chtěla jsem nejdřív došít šaty rozešité už rok a teprve pak stříhat na nové. Nové jsem začala stříhat tento týden a prostě je dnes nedošiju, tak alespoň posílám fotky rozešitých, abyste věděly, že svými články inspirujete. Materiál je dvojitá gázovina od Atelier Brunette a protože je gázovina taková jemná, vybrala jsem volný střih z časopisu Ottobre, podle kterého ráda šiju převážně úpletové oblečení. Líbil se mi límeček s rozhalenkou a poloviční zapínání. Chtěla jsem šít vnitřní švy francouzské, ale ušít tak i kapsy mně dalo dost zabrat, i způsob přišití límečku byl pro mě novinka.
Na poslední fotce posílám o Velikonocích došité šaty, dost vymazlené s ručním štepováním, ale jak jsem psala, měla jsem je rozešité rok a až blížící se jaro mě přimělo je dokončit.”

 

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (20.04.2023/9:28)
Kategorie: košilové šaty, Šijte s námi
8
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x