5.1.2023 | Jana a Barbora | 6 komentářů

Změny na webu

Úvodem dnešního článku bychom vám chtěly popřát všechno nejlepší do nového roku! Zároveň bychom vám rády napsaly o změnách, které web čekají.

Když se člověk učí v dějepise o dobách vcelku nedávných a poslouchá od babiček a dědečků jejich příběhy z dětství, zdá se mu to tak trochu vzdálené, abstraktní a svým způsobem děsivé. Naši prarodiče zažili dozvuky hospodářské krize, druhou světovou válku, odvlečení svých kamarádů gestapem,  úmrtí sourozenců na choroby, které už díky povinnému očkování zmizely, onemocnění tuberkulózou, nástup komunismu. Rozhodně dnešní dobu nechceme srovnávat s tak temnými časy, nicméně i teď sami prožíváme nepříliš poklidné období, o kterém snad budeme jednou vykládat abstraktní příběhy svým vnoučatům.

A dopady všeho, co se za posledních pár let událo, začíná pociťovat i Steh díky rostoucím nákladům na provoz webu. Z toho důvodu jsme přistoupily k prvnímu zdražení za celou existenci webu, kdy nová cena za roční předplatné bude ode dneška za 1000 Kč.

Dáváme vám ale možnost si naše předplatné pořídit ještě do neděle 8.1.2023 za starou cenu se slevovým kuponem PUVCENA23.

Zároveň rozesíláme newsletter všem, kdo u nás kdy předplatné měli, se slevovým kuponem platným až do konce ledna. Pokud vám vaše stávající předplatné stále běží, poběží nově zakoupené předplatné až po dokončení stávajícího, respektive byste na svém profilu měly mít novou expiraci o rok později než doposud. Funkčnost jsme testovaly a kontrolovaly, ale znáte techniku, takže zároveň prosíme o kontrolu a jakékoliv nedostatky napravíme.

Pokud vám newsletter nedorazil, napište, pošleme kód individuálně.

Jako kompenzaci za vyšší předplatné jsme se zároveň rozhodly založit uzavřenou skupinu na Facebooku. Máme pocit, že se na webu malinko stydíte diskutovat a možná ho berete tak trochu jako naše území. To nás moc mrzí a chtěly bychom, aby náš web byl i propojením podobně založených lidí. Do skupiny budou mít přístup nejen současné předplatitelky, ale i ty minulé – jestli něco chápeme, tak jsou to šicí pauzy zapříčiněné různými životními okolnostmi. A kde jinde nastartujete svoje mojo, než v diskuzi o šití?

A nebojte, nebudeme vás spamovat desítkami příspěvků, aby vám upozornění cinkala jak o život. Spíš vám chceme poskytnout prostor, kde se budete moci pohybovat ve známějším a více diskuzi přátelském prostředí a sdělovat si informace/dělit se o své šicí zážitky i mezi sebou, poradit si a hlavně i pochlubit.

Do FB skupiny se dostanete tudy a nezapomeňte do žádosti uvést mailovou adresu, se kterou je/bylo předplatné spojené.

Ne každý je příznivcem Facebooku, ale někteří z vás to možná ocení. Stále nás můžete sledovat i na Instagramu a hlavně číst naše články na Stehu. Budeme moc rády, pokud nám i přes zdražení zachováte i nadále přízeň a Steh pro vás bude inspirací i pomocnou rukou ve světě šití.

Vaše Bára a Jana

5 1 hlas
Article Rating
Článek pro Vás napsala Jana (05.01.2023/11:27)
Kategorie: Odstřižky...
Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
tatiana
8 měsíců

Dobrý den, když kliknu na odkaz tak mě to hodí jen na facebook a ne na vaši stránku 🙁 nevím se tam dostat

Zdeňka
8 měsíců

I já přeju vám všem vše nej do nového roku! Rozhodla jsem se nevyužít slevy pro předplatitelky a až mi skončí předplatné, chci vám zaplatit novou plnou cenu, protože vaše energie, vášeň a čas, které do Stehu vkládáte, si to zaslouží – i víc, ale tím vás nechci navádět k nějakým špatnostem! 😀
Jste báječné a já vás moc ráda čtu, tak jen tak dál 😉

Barbora
Admin
8 měsíců
Odpověď na komentář  Zdeňka

Tak to je velmi milé zhodnocení naší práce 🙂 Moc si toho vážíme a jsme rády, že Steh přináší radost.

Sisly
8 měsíců
Odpověď na komentář  Zdeňka

K tomu se rozhodně připojuji-pokud mohu. Předplatné mi končí v březnu a koupím si ho za plnou. Sice většině popsaných postupů rozumím tak z poloviny (hlavně od Jany, to je pro mě nedostižná úroveň), ale zdroj inspirace, radosti, potěšení…to je pro mě Steh nestále Hodně zdaru všem!

6
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x