22.12.2022 | Barbora | 7 komentářů

Přejeme vám krásné vánoční svátky

Naše milé čtenářky, pevně doufáme, že máte vše připraveno na krásné prožití vánočních svátků. Že se vám podařilo zpomalit a ve vánočně naklizeném domě či bytě vydechnout, protože jste v práci vše dokončily v termínu, upečené cukroví bráníte vlastním tělem před ostatními rodinnými příslušníky, sváteční šaty čekají na finální žehlení a máte připravené všechny pohádky, které o svátcích zkouknete – prostě předvánoční pohoda.

Ale jestli jste na tom jako my a čekáte, že vánoční pohoda a klid se dostaví 23. večer mávnutím nějakého kouzelného proutku, tak vám všem přejeme hodně štěstí a naděje. 🙂

Ať už to dopadne jakkoliv, věříme, že si Vánoce užijete se svými blízkými a přesně tak, jak si představujete, protože o tom celé svátky jsou. My vám všem přejeme co nejvíce pohody a klidu, abyste byli spokojení a šťastní a abyste našly čas i na vaše osobní radosti a třeba i na náš web. Zkrátka ať se máte dobře a podle svého.

Ještě než se s vámi v tomto roce rozloučíme, máme milou povinnost vyhlásit vítězku naší soutěže, kterou je Petra! Moc gratulujeme a s Petrou se spojíme ohledně výhry.

Přejeme tedy vše nejlepší v roce 2023, děkujeme za vaši přízeň a těšíme se, že se s vámi budeme nadále setkávat.

Vaše Bára a Jana

PS: Mezi svátky pošleme jeden důležitý mail ohledně změn na webu, takže nezapomeňte, prosím,  zkontrolovat i schránky se spamem.

5 1 hlas
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (22.12.2022/8:14)
Kategorie: Odstřižky...
7
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x