5.12.2022 | Barbora | 4 komentáře

Jak jste šily sako vy…

S každým naším společným šitím přichází i soutěž. Je to proto, aby vás namotivovala k tvoření, k vyzkoušení si něčeho jiného, nového, aby vás možná i popíchla pustit se do obávaných věcí. Víme, že je spousta z vás, které s námi šijete, ale soutěží se účastnit nechcete. My toto rozhodnutí respektujeme, protože není snadné jít s kůží na trh. Ale děkujeme všem, kdo soutěžní příspěvky poslal. Pro nás je to zase takový impuls, že naše články nevychází jen tak pro nic za nic, ale že z nich čerpáte informace a pomáháme vám utvářet šicí svět.

Šití saka je už opravdu velká výzva, dlouhodobější projekt, který ovšem stojí za to. Není nic horšího, než když si jdete koupit sako do obchodu a musely byste se spokojit s něčím nepadnoucím. Úzká záda, nejde zapnout přes břicho, rozevírá se přes prsa, límec nepadne, krátké či příliš dlouhé… Je toho spousta, co na saku nemusí být zrovna na jedničku. A to všechno dokážete eliminovat. Stačí se jen odhodlat a postupovat krůček po krůčku.

Saka, která dorazila do naší soutěže vypadají skvěle všechna, takže budete mít velké dilema, kterému dát svůj hlas. Rozhodování nebude vůbec jednoduché, to mi věřte. A my moc děkujeme za všechny zaslané hlasy, protože samy bychom to rozhodovat fakt nechtěly.

Soutěžní příspěvky máme tentokrát tři. A pak ještě jeden bonusový, nesoutěžní. Ten je hlavně proto, abychom vám ukázaly, jak skvěle může vypadat studentská práce.

5 1 hlas
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (05.12.2022/4:30)
Kategorie: Odstřižky..., sako
4
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x