13.10.2022 | Barbora | 9 komentářů

Šijte s námi sako – naše modely a soutěž

A je tu finále a s ním odhalení našich sak!

Bára

Sako je konečně hotové a připravené na zařazení do šatníku. Šití saka byla příjemná změna od ostatního šití. Něco je na této práci prakticky za odměnu, něco je pro změnu o trochu náročnější než šití čehokoliv jiného. Ale můžu říct, že čím víc toho ušijete, tím je to jednodušší a jednodušší a samy si pomalu přicházíte na systém a postup práce, který vám vyhovuje. Já před tímto sakem šila ještě jedno, z černé piké teplákoviny, oversized, bez zapínání, jen s jednoduchou klopou, pak jsem se pustila do tohoto proužkovaného a vzápětí ještě do zelené vesty. Práce dost podobné a přitom se každá trochu lišila díky střihu a materiálu. A to je to, co mě na tom baví. Pokaždé se to chová trochu jinak a výsledek se může diametrálně lišit.

Toto sako je velmi lehoučké, materiál je příjemný na omak a na těle skvěle padne. Je to trochu usedlejší kousek, ale hodně záleží, čím se doplní. Když jsem k němu oblékla oblíbené černé džíny a černé triko, nezdálo se mi to, protože jsem si připadala hodně staromódně, ale se světlými kalhotami, tričkem a vyhrnutými rukávy je to ten správný klasický kousek, který má šmrnc.

 

Jana

Musím říct, že sako dopadlo nad očekávání dobře. Je taková ta věc v šatníku, co může být skvělým svrchníkem jen tak přes tričko a džíny, ale doplní i elegantní šaty. Ačkoliv jsem si zažila pár horkých chvilek, šití mě bavilo a už se moc těším, až se pustím do dalšího saka.

Focení bylo stejně zábavné s několika horkými chvilkami jako samotné šití – už jsem se fotila s odpalováním na dálku, s dětmi, ale s dítětem a na dálkové ovládání ještě ne… každopádně i tak se dá. 🙂

 

Nakonec pro vás máme tradiční soutěž. Čas máte do konce listopadu a my se moc těšíme na vaše saka (nebo vesty?). Fotografie můžete posílat na mail info@stehzastehem.cz. Hlavní cenou je poukázka do vámi vybraného obchodu s látkami na 1500,-.

5 1 hlas
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (13.10.2022/8:50)
Kategorie: sako, Šijte s námi
9
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x