20.12.2021 | Barbora a Jana | 2 komentáře

Krásné Vánoce přejeme!

Včera určitě většina z nás zapálila čtvrtou svíčku na adventním věnci a teď už jen odpočítáváme dny do poklidných vánočních svátků. Stromečky jsou někde již nazdobené, jinde čekají, až je přinese Ježíšek, dárky jistě úhledně zabalené, cukroví napečené, vaječňák snad ne ještě všechen vypitý. A pokud to není zatím tak úplně ideální, pak ještě máte pár dní času to všechno dohnat.

My  vám všem přejeme krásné vánoční svátky a jejich klidné prožití. Zároveň také hlavně hodně zdraví do nového roku, co nejméně izolací či karantén a ať se vám všem daří a ať nás stále rády čtete.

S novými články se vám opět přihlásíme začátkem ledna a už teď vám prozradíme, že hned z kraje roku začneme další společné šití. Snažily jsme se vybrat opět něco, co by vás mohlo zaujmout tak, jako šití z proševu. A myslíme, že jsme na to káply!

Když už jsme to šití z proševu nakously, tak máme milou povinnost vyhlásit jeho výherkyni. S hlasováním jste nám moc pomohly, je totiž těžké vybrat jen jednu mezi tolika povedenými kousky.

První místo tedy obsadila Petra H. s prošívaným kabátem s aplikací vážky. Gratulujeme!!! Petra od nás získává poukaz na 1000Kč do libovolného obchodu s látkami.

 

(Na druhém místě se umístila vesta od Lucie a na třetím vesta od Aleny. )

 

 

Dále zde máme ještě druhou výherkyni knihy, kterou nám do soutěže věnovala Lucía. Mohly jste si o ni napsat do včerejší půlnoci do komentářů pod článkem. Dnes ráno Lucía náhodným výběrem vylosovala jednu čtenářku a šťastnou výherkyní se stává Petra Š. s komentářem číslo 8. Mail jsme již poslaly, prosíme, aby se nám ozvala a napsala údaje a kniha k ní možná doputuje ještě před Štědrým dnem.

 

Takže ještě jednou – krásné Vánoce!

 

A kdybyste se o svátcích chvilinku nudily, budeme rády, když nám napíšete, co byste si chtěly v příštím roce na Stehu přečíst, co by vás zajímalo, s čím byste chtěly poradit nebo jen tak, co se vám honí hlavou. Steh je tu a bude hlavně pro nás, naše milé čtenářky a čtenáře.

5 1 hlas
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora (20.12.2021/1:04)
Kategorie: Odstřižky...
Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Zdeňka
1 rok

Milé dámy ze Stehu, děkuji vám za další rok bezvadného čtení a pokoukání, jste opravdu úžasné, nesmírně inspirativní, mám vás fakt ráda, jak kdybychom se znaly osobně – každý článek je jak kdybychom si spolu daly kafe a u toho si povídaly o naší společné lásce k šití! 😉 A co bych si ráda přečetla v novém roce? Líbila by se mi třeba nějaká minisérie o historii módy, nahlédnutí do krejčovských salónů, sew-along na dámské sako tradičními krejčovskými metodami – vím, že už jste se tomuto tématu věnovaly, ale už je to 5 let a od té doby máte určitě… Číst vice »

Jana
Admin
1 rok
Odpověď na komentář  Zdeňka

Moc děkujeme za přání, milá slova i náměty. 🙂

2
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x