23.8.2021 | Jana a Barbora | Žádný komentář

Ať jste v obraze II – kurzy

Tenhle příspěvek přidáváme s obavami a třesoucíma rukama, nicméně pevně věříme, že podzimní vlna pandemie bude tentokrát více vlnka než tsunami. I když je to tedy dost odvážné, vyhlašujeme termíny na podzimní kurzy, tentokrát i v Brně.

Na jaře jsme musely kurz zredukovat na jediný víkend a opět nás hrozně nakopl – něco jiného je získávat nějakou zpětnou vazbu online, ale když vás někdo podpoří v tom, co děláte, i naživo, je to naprosto skvělý pocit.

Tuhle fotku jste viděly mnohokrát, ale na kurzech prostě většinou nestíháme fotit. 🙂

Zároveň jsme díky našim kurzistkám obnovily myšlenku na šicí dovolenou. Máme pár tipů na hotely a penziony, nicméně žádný z nich nevyhovuje na 100% – hledáme komorní atmosféru ideálně někde v přírodě, stylové ubytování, kde i vaří, abychom se opravdu staraly jen o šití, s konferenční/společenskou místností s dostatkem denního světla. Pokud byste o něčem věděly, dejte nám, prosím, vědět do komentářů. Tuto dovolenou bychom chtěly naplánovat někdy na začátku jara 2022.

No řekněte, nebyla by krása, si zašít někde v přírodě ve skupině podobně naladěných lidí?

Podrobnosti dáme vědět hned, jak najdeme vhodné místo, určitě to bude ale během podzimu. Teď už ale k nejbližším kurzům:

Brněnský kurz se bude konat v termínu 9.-10.10. v Industře.

Pražské kurzy bude opět hostit Animika, a to v termínech 23.-24.10. a 13.-14.11.

Cena kurzů bude následující (předplatitelky a účastnice předchozích kurzů získávají slevu): 4500,-/4000,- za jeden víkend, 8500,-/7500,- za dva a 12700,-/11000,- za všechny tři.

Téma kurzu je volné, můžete šít kabát či velké šaty, stejně jako se zaměřit na padnutí oděvu a provedení úprav a samotné šití si nechat na později. Vzhledem k tomu, že budeme stejně jako na jaře vést kurzy jen ve dvou, bude kapacita omezenější než tomu bylo dříve – chtěly bychom zachovat výhody skupinového šití a zároveň prakticky individuálních kurzů.

Hlásit se můžete na mailu info@stehzastehem.cz nebo přes kontaktní formulář.

Přejeme vám krásný zbytek léta a moc se těšíme v Industře a/nebo v Animice na viděnou!

 

5 2 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Jana (23.08.2021/7:20)
Kategorie: Odstřižky...
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x