5.8.2021 | Barbora | 4 komentáře

Pár tipů na letní šaty

Přehoupli jsme se do druhé poloviny prázdnin a než tedy začneme šít už něco na podzim, ráda bych vám ještě dala pár tipů na letní šaty, které byste do konce léta mohly zvládnout ušít a vynosit. Ne každá věc, kterou s Janou ušijeme, dostává samostatný článek. Někdy na to není místo v edičním plánu, někdy je to jen taková impulsivní rychlověc, někdy se nám zkrátka nechce při šití fotit postupy nebo jsou věci natolik jednoduché nejen střihem, ale i šicím procesem, že by o tom snad celý článek ani napsat nešlo. Nicméně i takové věci si zaslouží svých pár minut slávy a možná vás inspirují.

 

Šaty z viskozového saténu

Tento satén jsem koupila někdy v roce 2019 (chtěla jsem původně napsat loni, ale naštěstí mne instagram uvedl do reality…). Je z látek Marija. Jedná se o viskozu a strašně moc se mi líbil vzor. Takže jsem jej prostě musela mít.

Střih na sebe nenechal dlouho čekat, měla jsem zapůjčené nějaké časopisy La Maison Victor a objevila jsem v nich šaty s velkým výstřihem na zádech. Šaty se jmenují Julia, na ispirační fotografii jsou ze zlatého saténu v dlouhé variantě. Já zvolila kratší délku sukně na běžné nošení.Na ušití byly poměrně jednoduché, není se čeho obávat, jen je potřeba správně naskládat zadní zavinování. Ani jsem do nich nedělala žádný zip, jdou pohodlně obléci přes hlavu.

5 1 hlas
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (05.08.2021/9:38)
Kategorie: Příběhy našeho šití
4
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x