10.7.2021 | Barbora | 1 komentář

Ať jste v obraze… I.

….aneb co je nového, co se nám honí hlavou, co vám chceme říct…

Počátkem prázdnin se nám náš ediční plán smrsknul na jeden článek týdně. Důvody jistě víte a pokud ne, tak vysvětlení najdete v tomto článku.

Ale protože vám občas potřebujeme sdělit něco nového, na co jsme zrovna narazily a nehodí se to do velkého článku, nebo bychom od vás rády získaly nějakou zpětnou vazbu nebo vás jen chceme na něco upozornit, vymyslely jsme novou rubriku krátkých občasných článečků nazvanou “Ať jste v obraze”.  Zkrátka abyste věděly, co zrovna řešíme, nebo co je u nás nového.

A v tomto prvním článku bych vám chtěla dát vědět, že máme pár novinek v našem eshopu. Jak jistě víte, nenajdete u nás širokou galanterii jako v běžných obchodech. Od začátku se zaměřujeme na vychytávky, se kterými máme osobně dobrou zkušenost nebo na materiály, které rády používáme nebo na trhu běžně chybí.

Tentokrát jsme rozšířily výběr nažehlovacích výztuh. Nově u nás zakoupíte i vlizelíny G770 a H609.

Vlieseline G770 je elastický, je to taková hutnější varianta již známého G785. Vhodný na úplety a další elastické látky. H609 je gramáží něco mezi G785 a G770, taktéž elastický, ale na rozdíl od nich je z polyamidu. Obě varianty jsou v bílé i černé barvě, šíře je 75cm.

 

Dále máme v metráži nažehlovací proužek se zpevňujícím řetízkem i v tmavě šedé barvě. Bílý tedy koupíte v platíčkách po 5 metrech a šedý si můžete objednat po metrech, oba jsou značky Vlieseline.

Kromě oblíbených šikmých proužků z hedvábného taftu máme i jemný šikmý proužek ze šifonu (v černé a světlé tělové) a saténové proužky z acetátu. Ty jsou klasicky v černé barvě a pak v moc pěkné tmavě růžové  či světlejší starorůžové.

Pokud byste ještě letos v létě chtěly šít plavky, tak oblíbenou plavkovou gumu nově seženete i v černé barvě.

Další novinkou je pomůcka k zažehlování krajů od značky Clover. Jedná se o filcové pravítko se zakreslenými mírami, s jehož pomocí pěkně zažehlíte všechny možné záložky. Jedna část okraje je zkosená, aby šly lépe zažehlovat i okraje střižené dokulata.

Jinak jsou skladem opět vycpávky, které najdete v sekci “Tradiční všívací výztuhy”, také širší i užší rypsová stuha v černé barvě nebo opět máme navlékače jehel, tentokrát ve fialové barvě.

Tak snad se vám něco z toho bude do vaší šicí výbavy hodit.

Existuje něco, co byste si v našem eshopu přály najít?

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora (10.07.2021/2:31)
Kategorie: Odstřižky...
Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavlina T.
2 let

Za sebe můžu říct, že jsem při práci ocenila delší stehovací jehlu, japonské špendlíky i chaconer. Děkuji, že je máte! Jinak pokukuju po hezkém krejčovském metru..

1
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x