26.6.2021 | Barbora | 6 komentářů

Madeirové maxišaty podle COS

Letní šaty by měly být nejen vzdušné a krásné, ale také praktické, jednoduché na údržbu a pro nás samozřejmě i na ušití. Hodně práce v tomto udělá správný výběr materiálu – ten by měl být nejen lehce pratelný, ale také efektivní na pohled. A přesně tohle plní madeira. O ní jste se mohly dočíst před dvěma lety (no letí to, původně jsem myslela, že vloni….) v článku Jany, která pak z jedné hodně krajkové červené madeiry ušila moc pěkné šaty (měla jsem je na sobě a nechtělo se mi je teda ani vracet:-) ) Nabídka vyšívaných madeir je v tomto letním období na trhu veliká, například u Primavery ji najdete v mnoha barvách a typech vyšívání.

 

Já si tu svou objednávala z EOSu někdy loni, když byla akce na poštovné. Moc se mi totiž líbil skoro až geometrický vzor. V plánu jsem žádné konkrétní šaty neměla a látku jsem kupovala do zásoby, protože se mi prostě líbila. A jak už to tak bývá, střih se našel prakticky sám. 

 

Sestra si nedávno koupila opět další šaty v COSu a já si je ze zvědavosti vyzkoušela. Přestože na první pohled bych o nich v obchodě asi ani neuvažovala, když jsem je měla na sobě, okamžitě mi naskočila myšlenka mé černé madeiry. Takže jsem se rozhodla střih okopírovat a ušít si je.

5 1 hlas
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (26.06.2021/9:18)
Kategorie: Příběhy našeho šití
6
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x