7.6.2021 | Barbora | 17 komentářů

Measure Create Love – košile DOMI

Druhou věc, kterou jsem si z kolekce Evi střihů vybrala, byla košile Domi. Moc jsem nad tím nepřemýšlela, jméno rozhodlo. Druhým plusem byla vidina toho, že konečně budu mít ve svém šatníku bílou košili…

 

O bílé košili se prakticky všude píše, že je základem šatníku. Ať si přečtete rady v Ženě a život nebo ve Vogue, pokaždé se dozvíte, že bílá košile je základním stavebním kamenem, který se dá kombinovat se vším. No, já ji doteď neměla. V našem tehdejším společném šití košile jsem zvolila světlounce modrou látku, a protože košile moc nenosím, tak mi ta čistě bílá nikdy nijak nechyběla.

 

Můj životní styl se totiž s bílou barvou moc neslučuje. Jak jsem již párkrát psala, pracuji v rodinné firmě – autoservisu,  nejen jako účetní, ale samozřejmě také jako děvče pro všechno… “Přikutálej mi ty kola…”, “Dojeď vyzvednout ty gumy…”, “Vjeď mi tím autem na zdviž…” Takže bílá barva na oblečení není ten nejlepší nápad, když se stále pohybujete v blízkosti šmíru. Ale chtěla jsem si ji vyzkoušet a tenhle střih je navíc v ležérním stylu, což se mi líbilo.

 

O materiálu jsem tedy měla rozhodnuto okamžitě – bílé plátno. V Evi látkách jsem si vybrala moc příjemnou směs bavlny a hedvábí s trochou elastanu.

5 3 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (07.06.2021/7:14)
Kategorie: Příběhy našeho šití
17
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x